YouTuber, Ghost Rider’ın Motosikletini Canlandırdı (Video)

 YouTuber, Ghost Rider’ın Motosikletini Canlandırdı (Video)
Okunuyor YouTuber, Ghost Rider’ın Motosikletini Canlandırdı (Video)

YouTuber’lar, rakiplerinin ortasından sıyrılıp daha fazla aboneye sahip olabilmek için vakit zaman hayli ekstrem denemeler gerçekleştirebiliyorlar. 9 milyonun üzerinde aboneye sahip olan Hint YouTube kanalı Mr. Indian  Hacker, Marvel’in ikonik karakteri Ghost Rider’ın (Hayalet Sürücü) ‘ateşli’ motosikletini gerçek hayatta canlandırdı.

Daha evvel de motosikletlerle çeşitli denemeler gerçekleştiren Mr. Indian  Hacker, bir Bajaj Pulsar 220 motosikletin tekerleklerini kalın bir bezle uygunca sardıktan sonra bezleri akaryakıta buluyor. Daha sonrasında bezleri ateşe veren YouTuber, motosikletle ilerlemeye başlıyor ve kısa periyodik de olsa Ghost Rider gibisi bir imaj yakalamayı başarıyor.

Orjinal Ghost Rider motosikleti

Söylemeye bile gerek yok; bu türlü bir şeyi sakın kendiniz denemeyin. YouTuber, kelam konusu denemeyi rastgele bir güvenlik tedbiri almaksızın gerçekleştiriyor ve sizlerin de görebileceği üzere motosiklet, alevlerin içinde hayli havalı görünse de YouTuber’lar yükselen alevlerden etkilenmemek için pek de havalı pozlar veremiyorlar.

Nicholas Cage’in canlandırdığı orjinal Ghost Rider, iskeletten oluşan bir çizgi roman karakteri olduğundan alevler içindeki motordan pek de etkilenmiyordu lakin tıpkı şey bir YouTuber için pek de geçerli değil. Ayrıyeten görüntü kullanılan Pulsar 220’nin de tekrar kullanım öncesinde bir bakımdan geçmesi gerekebilir.

YouTuber’ın Ghost Rider’ın motorunu canlandırdığı görüntü

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın