Yeni Peugeot 2008 fiyatları zamlandı! İşte yeni fiyatlar!

 Yeni Peugeot 2008 fiyatları zamlandı! İşte yeni fiyatlar!
Okunuyor Yeni Peugeot 2008 fiyatları zamlandı! İşte yeni fiyatlar!

Araba piyasasında fiyatlar dur durak bilmeden artmaya devam ediyor. Uzun vakittir çeşitli markaların fiyat listelerini güncellediği haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Bunun son örneğini ise ülkemizde çok sevilen B sınıfı SUV modellerinden birisi olan Peugeot 2008 ile yaşadık. Kelam konusu aracın fiyatları üst istikametli hareket ederken, yeni liste şirketin resmi internet sitesi tarafından tüketicilere sunuldu. Buna nazaran sevilen modelin fiyatlarında önemli manada artışlar yaşandığı gözlendi.

 Yeni Peugeot 2008 fiyatları zamlandı! İşte yeni fiyatlar!

Ülkemizdeki araba pazarı tabir yerindeyse alev alev yanıyor. İkinci el otomobil pazarındaki fiyat artışları vakit zaman reaksiyonla karşılansa da, bunun sıfır araç fiyatlarının da tesiriyle yaşandığı unutuluyor. Hatırlayacağınız üzere daha geçtiğimiz günlerde 2020 model Dacia Duster fiyat listesinin de güncellendiği haberini sizlerle paylaşmıştık. Buna nazaran ülkemizde en çok ilgi gören SUV modellerinin başında gelen Duster, her donanım paketi başına 3.000 TL zamlanmıştı. Bu seferki artırım haberi ise karizmatik tasarımı ile beğeni toplayan Peugeot 2008 modelinden geldi.

Belli bir müddettir tüketiciler Peugeot 2008 fiyatlarına bakmaya çalıştığında fiyatlarımız güncelleniyor uyarısı ile karşı karşıya kalıyordu. Fransa merkezli üretici resmi internet sitesinden yayınlamış olduğu liste ile bu güncellemeyi sonunda duyurdu. Buna nazaran 212.500 TL’den satılan giriş düzeyindeki donanım paketi, 245.500 TL’ye kadar yükseldi. Öbür motor seçenekleri ve donanım paketlerini de içeren yeni fiyat listesine üstteki görselden göz atabilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın