Yeni dikdörtgen ekranlı saat: Huawei Watch Fit

 Yeni dikdörtgen ekranlı saat: Huawei Watch Fit
Okunuyor Yeni dikdörtgen ekranlı saat: Huawei Watch Fit

Huawei‘nin kısa bir mühlet sonra duyurması beklenen yeni jenerasyon akıllı saati Huawei Watch Fit ile ilgili sızıntılar ortaya çıktı. Telefonun tasarımı ve kimi özelliklerinin ortaya çıktığı bu yeni akıllı saatin en değerli özelliği ise daire yerine dikdörtgen halinde bir ekrana sahip olması. Kavisli bir ekranı olacağı sav edilen saatin 1.64 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranı olacağı ve bu ekranın çözünürlüğünün ise 456 x 280 piksel olacağı iddia ediliyor.

Yeni dikdörtgen ekranlı saat: Huawei Watch Fit

Tasarım manasında Apple Watch model ailesine ziyadesiyle benzeyen akıllı saatin, 5 ATM su geçirmeme, gri, siyah ve altın renk seçenekleri, yan yüzde fizikî bir düğme, GPS ve barometre üzere özelliklerinin olacağı düşünülüyor. Klasik olarak birçok farklı antrenmanı takip edebilme özelliğinin bulunacağı akıllı saatin uyku takibi, gerilim ve kalp ritmi takibi üzere özelliklerinin olmasına kesin gözle bakılıyor.

10 güne kadar pil ömrü sunması beklenen Huawei Watch Fit akıllı saatin hem Android hem iOS uyumlu olması ve varsayımı fiyatının da 119 Euro olacağı düşünülüyor. Elbette tüm bu bilgilerin resmi olmadığını ve sızıntı olduğunu belirtelim. 

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın