Yakında Tanıtılacak OnePlus 8T, Yeni Bir Sertifika Aldı

 Yakında Tanıtılacak OnePlus 8T, Yeni Bir Sertifika Aldı
Okunuyor Yakında Tanıtılacak OnePlus 8T, Yeni Bir Sertifika Aldı

Geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi serisi OnePlus 8 ailesini tanıtan Çin merkezli teknoloji üreticisi OnePlus, yeni kuşak akıllı telefonları için çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda şirket, geçtiğimiz günlerde OnePlus 8T ve 8T Pro da dahil olmak üzere yakında duyurulacak birkaç akıllı telefonu için çevrimiçi kılavuz yayınlamıştı.

Şimdiyse yakında tanıtılması beklenen OnePlus 8T, Hindistan Standartlar Ofisi tarafından onaylandı. Yapılan listelemenin akabinde aygıtın birtakım kıymetli özellikleri de ortaya çıktı. Gelin, OnePlus 8T’nin ortaya çıkan bu özelliklerine ve daha evvelce bildiklerimize yakından göz atalım.

OnePlus 8T neler sunacak?

‘Kebab’ kod ismine sahip olduğunu zati bildiğimiz OnePlus 8T, BIS sayfasında ‘KB2001’ model numarasıyla görüntülendi. Geçtiğimiz temmuz ayında birebir model numarasına sahip olan bir aygıt Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Bu da OnePlus 8T için artık sona yaklaşıldığını bizlere gösteriyor.

Mevzumuza geri dönecek olursak Geekbench sonucu, OnePlus 8T’nin 8 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 11 işletim sistemini kullandığını ortaya çıkarmıştı. Yaşanan son gelişmeyle birlikte bu özellikler bir sefer daha doğrulanırken OnePlus 8T’nin beklendiği üzere Snapdragon 865+ yonga setiyle değil, Snapdragon 865’le geleceği anlaşıldı.

Öteki özelliklere gelirsek OnePlus 8T’nin ekran tarafında sol üst köşesine delikli ön kamera yerleştirilmiş düz bir AMOLED panel kullanması bekleniyor. Bununla birlikte akıllı telefonun selefine kıyasla daha süratli bir kablolu şarj teknolojisiyle donatılacağı ve kamera kısmında iyileştirmeler getireceği de aktarılan bilgiler ortasında yer alıyor.

Çin merkezli şirket, OnePlus 7T’yi geçtiğimiz yılın eylül ayında tanıtmıştı. Bu sebeple OnePlus 8T’nin de eylül ayı sonunda duyurulması bekleniyor. Bu süreçte yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın