Xiaomi uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarını tanıtıyor Redmi G!

 Xiaomi uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarını tanıtıyor Redmi G!
Okunuyor Xiaomi uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarını tanıtıyor Redmi G!

Genel itibariyle ürettiği akıllı telefonlarla tanınan Xiaomi, aslında çok geniş bir eser yelpazesine sahip. O denli ki Çinli üretici akıllı şemsiye bile üretiyor. Bugün bir teknoloji mağazasına gittiğinizde Xiaomi logosu taşıyan elektrikli scooter görmeniz bile mümkün.

Eser yelpazesi geniş olmasına rağmen Çinli üreticinin yükünü ürettiği akıllı telefonlar çekiyor. Lakin Xiaomi önümüzdeki devirde farklı kesimlerde de doruğa oynamak istiyor. Hakikaten bu kesimlerden birisi de oyun bilgisayarları.

Xiaomi uygun fiyatlı oyuncu bilgisayarını tanıtıyor Redmi G!

14 Ağustos’ta yani yarın uygun fiyatlı birinci oyuncu bilgisayarını tanıtacak olan Xiaomi, önümüzdeki periyotta bu alandaki model yelpazesini genişletmeyi planlıyor. Elbette bu hususta öncelikli kriterlerden birisi de tanıtılacak olan Xiaomi Redmi G modelinin ne kadar talep göreceği.

Intel tarafından üretilen Core i5 10200H ve Core i5 10300H işlemcileriyle gelecek olan Redmi G’nin öbür özellikleri ise yarın netleşecek.

Elbette kelam konusu Xiaomi olduğunda en çok merak edilen şey fiyat diyebiliriz. Bilhassa de üretilen aygıt Redmi ismini taşıyorsa.

Hali hazırda ülkemizde satılan en ucuz oyun bilgisayarları bile 7000TL düzeylerinden başlıyor. Xiaomi emsal donanımları 5000TL düzeyine satabilirse önemli manada büyük sükse yapar. Elbette bu mevcut döviz kurlarında Çinli üreticiyi biraz zorlayacaktır.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın