Xiaomi Mi 10T Lite Olduğu Söylenen Bir Telefon Ortaya Çıktı

 Xiaomi Mi 10T Lite Olduğu Söylenen Bir Telefon Ortaya Çıktı
Okunuyor Xiaomi Mi 10T Lite Olduğu Söylenen Bir Telefon Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Xiaomi, şimdi kesin tarihini bilmesek de çok yakında yeni amiral gemisi akıllı telefonları Mi 10T ve Mi 10T Pro’yu tanıtacak. Fakat yeni çıkan bir bilgiye nazaran şirket, sadece bu iki akıllı telefonla hudutlu kalmayarak bir de Mi 10T Lite isimli yeni bir akıllı telefonunu daha tanıtacak.

Twitter’da Mukul Sharma isimli bir kullanıcı, paylaştığı görsellerde FCC’nin data tabanından elde ettiği ve Xiaomi’nin yeni akıllı telefonunu gösteren bilgileri paylaştı. M2007J17G model numarasıyla anılan Xiaomi’nin yeni telefonunun ismi Mi 10T Lite olarak varsayım edilse de şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi’nin yeni bir modeli ortaya çıktı:

Akıllı telefonun ismi FCC bilgi tabanında yer alama da aygıtın kıymetli bir özelliği birebir sayfada yer alıyordu. Bu bilgiye nazaran Xiaomi, M2007J17G model numaralı akıllı telefonunda 4.720 mAh’lik batarya bulunduracak. Aygıt hakkında sayfada yer alan tek bilgi de maalesef buydu.

Xiaomi’nin yeni ortaya çıkan gizemli telefonu hakkında şu an için hiçbir şey bilinmiyor. Bununla birlikte bu telefonun Mi 10T ve Mi 10T Pro’ya nazaran nasıl bir fiyat etiketiyle geleceği de bilinmeyenler ortasında. Tüm bu bilinmezlikler lakin önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı ortaya çıktı:

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro’nun fiyatı demişken bugün şirketin en üst seviye amiral gemisi olacak Mi 10T Pro’nun fiyatı ortaya çıktı. Yayınlanan bir fotoğrafa nazaran Xiaomi Mi 10T Pro, Avrupa’da 699 euroluk (yaklaşık 6.250 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak.

Xiaomi Mi 10T Pro, bugüne kadar elde ettiğimiz bilgilere nazaran Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisine sahip olacak ve 144 Hz ekranla birlikte gelecek. Aygıt, gücünü 5.000 mAh’lik bataryasından alacak. Kamera kısmındaysa bizi 108 MP’lik ana kamera karşılayacak.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın