Vodafone süratli internet sıkıntısını kökten çözüyor!

 Vodafone süratli internet sıkıntısını kökten çözüyor!
Okunuyor Vodafone süratli internet sıkıntısını kökten çözüyor!

Ülkemizdeki internet suratlarının dünya ortalamasının üzerinde olduğu söylenebilir. Elbette Avrupa’daki kimi ülkeler ve Amerika ile kıyaslandığında Türkiye’deki ortalama internet suratının oldukça yavaş olduğu inkar edilemez.

Lakin ülkemizdeki internet suratından çok daha yavaş bir süratte internete bağlanan ülkeler olduğu da unutulmamalı.

Türkiye’de süratli internet denilince akla gelen birinci şey ise fiber çizgi oluyor. Hali hazırda fiber çizgilerin çekili olduğu bölgelerin sayısı epey kısıtlı. Pekala fiber sınırın olmadığı bölgelerde bu süratlerde internete bağlanmak nasıl mümkün olacak? Bu sorunun cevabı Vodafone’dan geldi. Vodafone mevzu ile ilgili yayınladığı bültende şu satırlara yer verdi.

Vodafone internet sıkıntısını kökten çözüyor!

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, meskende keyifli ve kaliteli internet tecrübesi yaşamak isteyen aileler için yenilikçi eser ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone, 4.5G taşınabilir şebekesini konut internetine dönüştüren yeni eseri “Vodafone RedBox”ı tanıttı. Mobildeki gücünü konut internetine taşıyan Vodafone, “RedBox” ile konutta internet muhtaçlığına alternatif tahlil arayan kullanıcılar için fiber suratında mesken interneti sunuyor. Vodafone Evde’nin avantajlı fiyat ve tahlilleri ile birlikte sunulan “Vodafone RedBox” sayesinde konuta internet altyapısının ya da yüksek süratli internet için fiber internetin gelmesini beklemeye gerek kalmıyor.

Engin Aksoy: “Vodafone Meskende ile hiçbir meskeni internetsiz bırakmıyoruz”

Bir “teknoloji bağlantısı şirketi” olarak birey ve hanelerin dijitalleşmesine değer verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, müşterilerimizin konut interneti gereksinimlerine yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye ve tecrübede farklılaşmaya devam ediyoruz. Konut interneti konusunda 360 derece hizmet sunduğumuz Vodafone Meskende ile hiçbir meskeni internetsiz bırakmıyoruz. Bu doğrultuda, Vodafone Meskende çatısı altında sunduğumuz yeni eserimiz ‘Vodafone RedBox’ ile her konuta fiber suratında konut interneti götürüyoruz. Dünya genelinde hem taşınabilir irtibat gereksinimini karşılayan hem de yüksek süratli internet tecrübesi sunan Sabit Kablosuz Erişim teknolojisine ilgi her geçen gün artıyor. İçinde 4.5G taşınabilir SIM kart olan özel bir modem sayesinde taşınabilir interneti konut internetine çeviren bu yeni teknoloji, konut içinde rastgele bir kablolamaya gereksinim duymadan yalnızca prize takıp çalıştırılabileceği için kolay kolay taşınabilir mesken interneti tecrübesi sunuyor. Böylelikle, modemi fişe takabileceğiniz her yerde yüksek süratli konut interneti kullanabiliyorsunuz. Biz de ‘Vodafone RedBox’ ile müşterilerimize her an her yerde kullanabilecekleri, taşınabilir ve fiber suratında konut interneti sunuyoruz. Bu sayede, taşındığı adreste altyapı ya da port olmadığı için internet bağlatamayan ya da konutunda fiber altyapı olmadığı için internet suratı düşük olan kullanıcılarımıza yenilikçi bir teknolojik tahlil sunuyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı eser ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Özel tasarım modem

“Vodafone RedBox”, özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini konut internetine çevirerek meskende internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek süratli konut interneti sunuyor. Gücünü Vodafone’un 4.5G taşınabilir şebekesinden alan yeni jenerasyon mesken interneti “RedBox” sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme kederi olmadan her yerde yüksek süratli konut interneti tecrübesi yaşanabiliyor. Vodafone müşterileri, bahçede, balkonda ya da art odada yalnızca prize takıp çalıştırarak “RedBox”ı taşınabilir modem olarak kullanabiliyor. Vodafone’un altyapı bağımlılığını ortadan kaldıran internet seçeneği olarak sunduğu “RedBox” ile her yerde yüksek süratli internet keyfi yaşamak mümkün oluyor.

Vodafone’dan “RedBox”a özel tarifeler

Vodafone, “RedBox” sahibi olmak isteyen faturalı kişisel müşterileri için özel tarifeler de geliştirdi. Buna nazaran, 150 GB internet içeren RedBox 150 tarifesi ayda 99,90 TL’ye, 200 GB internet içeren RedBox 200 tarifesi ayda 129,9 TL’ye, RedBox Limitsiz tarifesi ise ayda 169,9 TL’ye sunuluyor. Tarife fiyatlarına, özel RedBox modemi de dahil bulunuyor. “Vodafone RedBox” tarifelerine gelen müşteriler, Vodafone Red’lilere özel seyahatten alışverişe, cümbüşten yeme-içmeye, birçok ayrıcalıktan da yararlanabiliyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın