Uygun fiyatlı realme C12 geliyor! İşte özellikleri!

 Uygun fiyatlı realme C12 geliyor! İşte özellikleri!
Okunuyor Uygun fiyatlı realme C12 geliyor! İşte özellikleri!

Piyasaya sürmüş olduğu bütçe dostu modeller ile adından sıkça söz ettiren realme, yeni akıllı telefonunu yakın zamanda duyuracak. Şirket böylece orta seviyedeki ürün yelpazesini genişletecek ve satış rakamlarını da arttıracak. realme C12 olarak isimlendirilen telefonun özellikleri de şimdiden sızdırıldı diyebiliriz. Uygun fiyatlı olması beklenen cihaz, eğer Türkiye pazarında satışa sunulursa muhtemelen fazlasıyla ilgi görecektir. İsterseniz daha fazla vakit kaybetmeyelim ve realme C12 özelliklerinden şöyle bir bahsedelim.

Uygun fiyatlı realme C12 geliyor! İşte özellikleri!

Oppo çatısı altında telefon üreten realme, Türkiye’de de yavaş yavaş satışlarını arttırıyor. Bu noktada Xiaomi‘nin Redmi modelleri ile çekişen şirket, orta seviyedeki ürün çeşitliliğini arttırmanın da planlarını yapıyor. Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin yeni modeli ise yine uygun fiyatlı olmasını beklediğimiz realme C12 olacak. Telefon, gücünü MediaTek tarafından üretimi gerçekleştirilen Helio P35 yonga setinden alacak. Bu işlemciye 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Modelin kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Damla çentik tasarım yapısı ile gelecek olan realme C12, 4G bağlantı teknolojisinin yanı sıra 3.5 mm jak girişini de bünyesinde barındıracak.

Tüm bunların yanı sıra telefonda 6.000 mAh’lik devasa bir batarya kullanılacak ve böylelikle kullanıcılar uzun bir pil ömrünü deneyimlemiş olacak.

Ayrıca bu bataryaya 10W hızlı şarj desteğinin verildiğini de ifade etmiş olalım. Geekbench testinde karşımıza çıkan cihaz, çok çekirdekli performans testinden 972 puan alırken, tek çekirdek performans testinden ise 165 puan alabildi.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın