Uygun fiyatlı Nokia 3.4 özellikleri sızdırıldı!

 Uygun fiyatlı Nokia 3.4 özellikleri sızdırıldı!
Okunuyor Uygun fiyatlı Nokia 3.4 özellikleri sızdırıldı!

Son vakitlerde teknoloji dünyasındaki uygun fiyatlı modeller bir epey azaldı. Çünkü artırımlar arka arda geldi ve bu sebepten ötürü da tüketicilerin seçenekleri daraldı. Lakin kullanıcıların imdadına yeni bir telefon yetişecek üzere gözüküyor. Bu telefonun ismi Nokia 3.4. Çok kısa bir vakit dilimi içerisinde tanıtılacak olan aygıt giriş düzeyine hitap eden bir model olacak ve uygun fiyatı ile piyasadaki yerini alacak. Telefonun özelliklerine dair değerli ip uçları sunan bilgiler tanıtımına az bir mühlet kala sızdırıldı. İsterseniz bu sızıntı bilgilere daima birlikte bir göz atalım. İşte detaylar!

Uygun fiyatlı Nokia 3.4 özellikleri sızdırıldı!

6.5 inç boyutunda olan HD Plus ekran paneli ile gelecek olan Nokia 3.4, gücünü ise Qualcomm tarafından üretimi yapılan Snapdragon 460 yonga setinden alacak. Lakin burada bir mutlaklık kelam konusu değil. Çünkü tekrar bir diğer giriş düzeyi işlemci olarak bilinen ancak biraz daha süratli olan Snapdragon 662 de aygıtın içerisine yerleştirilebilir. Sırtında daire gibisi bir kamera tasarımı ile sunulacak olan modelin bu manada epeyce şık gözükeceğini söyleyebiliriz. Bu kısımda 13MP çözünürlüğündeki ana kameraya 5MP ve 2MP’lik başka kameraların eşlik edeceğini de şimdiden söz etmiş olalım.

Nokia 3.4, klasiklikten kopmayarak 3.5 mm jak girişini de bünyesinde barındıracak. 4.000 mAh’lik batarya kapasitesi sayesinde şarj manasında da kullanıcısını üzmeyecek olan model ön tarafında yer alan delikte ise 8MP’lik selfie kamerasına konut sahipliği yapacak. 3 Eylül gününde tanıtılacak olan telefonun uygun fiyatlı olması bekleniyor. 

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın