Türk Telekom, Dijital Eğitim Kampanyası Başlattı

 Türk Telekom, Dijital Eğitim Kampanyası Başlattı
Okunuyor Türk Telekom, Dijital Eğitim Kampanyası Başlattı

Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcılarından Türk Telekom, öğrenciler ve aileleri için yeni bir ‘Dijital Eğitim’ kampanyası başlattı. Kelam konusu kampanyaya nazaran Türk Telekom’a yeni abone olacak limitsiz fiber internet müşterilerine Mental Up ve Türk Telekom Akademi Yabancı Lisan (İngilizce) paketleri armağan edilecek.

31 Aralık 2020 tarihine kadar yeni Türk Telekom limitsiz fiber internet müşterisi olacaklar, 12 ay boyunca Mental Up ve Türk Telekom Akademi Yabancı Lisan (İngilizce) paketlerinden fiyatsız olarak faydalanabilecekler. Türk Telekom’a nazaran Mental Up, 4-13 yaş ortası öğrencilere; Türk Telekom Akademi Yabancı Lisan (İngilizce) ise her yaştan öğrenciye hitap ediyor.

Türk Telekom’un Dijital Eğitim’ kampanyası için paylaştığı açıklama:

“Türk Telekom öğrenciler ve aileleri için ‘Dijital Eğitim’ kampanyası başlattı. Bu kapsamda, yeni gelen limitsiz fiber internet müşterilerine, öğrencilerin gelişimine takviye olacak Mental Up ve TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketleri armağan ediliyor.

Herkes için erişilebilir bağlantı sağlamayı prensip edinen Türk Telekom, uzaktan eğitime dönüş devrinde öğrencilerin gelişimine katkıda bulunacak ‘Dijital Eğitim’ kampanyasını başlattı. Türk Telekom, 4-13 yaş ortası öğrencilere yönelik cümbüş ve gelişim programı Mental Up ile her yaştan öğrenciye hitap eden TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketlerini, yeni gelen limitsiz fiber internet müşterilerine 12 ay boyunca fiyatsız olarak sunuyor. Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler 31 Aralık 2020 tarihine kadar kampanyadan yararlanabiliyor.”

Türk Telekom Dijital Eğitim Kampanyası fiyatlar

  • 12 Mbps Limitsiz – 85,90 TL (İlk ay ücretsiz)
  • 24 Mbps Limitsiz – 97,90 TL (İlk ay ücretsiz)
  • 50 Mbps Limitsiz – 117,90 TL (İlk ay ücretsiz)

Türk Telekom’un resmi internet sitesinde Mental Up için paylaşılan açıklamada, “Çocukların düşünme ve öğrenme hünerlerini geliştiren oyunlaştırılmış, dijital bir eğitim platformudur. Eser okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar tarafından kullanılabilir. Şahsileştirilmiş – adaptif öğrenme motoru ile vakit içerisinde kişinin muhtaçlıklarını öğrenir ve ona nazaran içerik sunar.” tabirleri yer alıyor.

Türk Telekom Akademi Yabancı Lisan (İngilizce) için yapılan açıklamada ise, İngilizce eğitim düzeyini geliştirmek emeliyle profesyonel ve ferdî gelisim için hazırlanmıs online eğitim uygulamasıdır. Eserin fizikî bir teslimatı yoktur. Yararlanabilmek için www.turktelekomakademi.com.tr adresinden Tek Şifre ile giriş yapılması gerekmektedir.” sözleri yer alıyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın