Türk Telekom abonelerini armağan internete boğuyor!

 Türk Telekom abonelerini armağan internete boğuyor!
Okunuyor Türk Telekom abonelerini armağan internete boğuyor!

Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerden birisi de Türk Telekom diyebiliriz. Bilhassa tarifeleri uygun fiyatlı olduğu için öğrencilerin genel tercihi Türk Telekom’dan yana oluyor. Bu durumun farkında olan Türk Telekom da kullanıcılarını mağdur etmemek için kıymetli kampanyalara imza atıyor. Bu kampanyalardan birisi de Sil Süpür.

Türk Telekom’un kısa müddet evvel startını verdiği Sil Süpür kampanyası ile şimdiye kadar milyonlarca GB internet dağıttığı belirtildi. Dilerseniz Türk Telekom’un husus ile ilgili yayınladığı açıklama metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom abonelerini armağan internete boğuyor!

Türk Telekom, Sil Süpür’den her hafta sunduğu armağanlarla artan taşınabilir internet muhtaçlığına dayanak oluyor. Türk Telekom, Sil Süpür ile 2020’nin birinci yedi ayında müşterilerine toplam 417 milyon GB taşınabilir internet ikram etti.

Herkes için erişilebilir bağlantı sağlamayı amaçlayan Türk Telekom, Sil Süpür’le müşterilerine her ay milyonlarca GB internet ikram ediyor. Türk Telekom’un Online Süreçler uygulaması üzerinden erişilebilen Sil Süpür’le yılın birinci yedi ayında ferdi müşterilere ikram edilen taşınabilir internet 417 milyon GB’a ulaştı. Sil Süpür’ün en çok ikram verdiği periyot, 65 milyon 441 bin GB ile mayıs ayı oldu.

Armağanlar her hafta çarşamba ve cuma güncelleniyor

Türk Telekom Taşınabilir Hizmetler Pazarlama Yöneticisi Yeşim Arı, “Müşterilerimizin muhtaçlık ve beklentilerine yönelik tahlil ve fırsatlar sunuyoruz. Türk Telekomluların taşınabilir bağlantı tecrübesini her geçen gün bir üst düzeye taşımak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Sil Süpür’de armağanlar her hafta çarşamba ve cuma günleri güncelleniyor. Ferdi Türk Telekom müşterileri, çizgilerine özel belirlenen şanslı günden itibaren bir hafta boyunca Sil Süpür’e katılarak ikramlarına kavuşuyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın