Travis Scott’tan PS5 Bekleyenleri Kıskandıracak Paylaşım

 Travis Scott’tan PS5 Bekleyenleri Kıskandıracak Paylaşım
Okunuyor Travis Scott’tan PS5 Bekleyenleri Kıskandıracak Paylaşım

Oyun dünyasının ismine ziyadesiyle aşina olduğu dünyaca ünlü Rapçi Travis Scott, Instagram hesabı üzerinden geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşım ile PlayStation 5’in çıkışını sabırsızlıkla bekleyen oyunseverleri kıskandırmayı başarmış olabilir.

“Güneş doğana kadar oynayacağım” açıklamasıyla paylaşılan fotoğrafta Scott’ın karşısında devasa bir ekran ve bir o kadar devasa bir ses sistemi yer alıyor. Lakin fotoğrafı dikkat cazibeli kılan asıl ayrıntı, Scott’ın kucağında bulunan PS5 oyun kolu DualSense.

Travis Scott’ın kucağında PS5 oyun kolu DualSense bulunan fotoğrafı

()

Görünüşe nazaran Sony, yeni konsolunun tanıtımı için tanınan isimlere PlayStation 5’lerini evvelden göndermeye başlamış durumda. Tekrar de Sony’nin YouTuber ya da Twitch yayıncılarından evvel bir Rapçiye PS5 göndermiş olması enteresan bir tercih.

Bu ortada bilmeyenler için; Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5’in çıkış tarihini 12 Kasım (Türkiye’de 19 Kasım) olarak açıkladı. PlayStation 5’in disk şoförlü standart versiyonu 499 dolar, disk şoförü bulunmayan Digital Edition versiyonu ise 399 dolar fiyata sahip olacak.

Haberimizin başında Travis Scott’ın oyun dünyasına yabancı bir isim olmadığından bahsetmiştik. Daha evvel tanınan battle royale oyunu Fortnite’ta canlı bir konser veren Travis Scott, eş vakitli 12 milyon oyuncu tarafından izlenmişti.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın