Tinder, Swipe Night’ı Memleketler arası Kullanıcılarına Sunacak

 Tinder, Swipe Night’ı Memleketler arası Kullanıcılarına Sunacak
Okunuyor Tinder, Swipe Night’ı Memleketler arası Kullanıcılarına Sunacak

Dünyanın en tanınan arkadaş bulma uygulamalarından biri olan Tinder, rastgele biriyle yüz yüze buluşmanın çok da âlâ bir fikir olmadığı COVID-19 pandemisi mühletince kullanıcılarını uygulama içinde tutmak için farklı özellikler üzerinde çalışmaya başlamıştı.

Birinci defa geçtiğimiz yılın ekim ayında ABD’deki Tinder kullanıcıları için yayınlanan ve Tinder’ın birinci etkileşimli dizisi olan Swipe Night’ın bu bahiste arkadaş bulma uygulamasına ilaç üzere geldiğini söylemek mümkün.

Yeni bir açıklama yayınlayan Tinder, Black Mirror: Bandersnatch gibisi etkileşimli bir cümbüş sunan Swipe Night’ın Asya, Avrupa üzere milletlerarası pazarlara açılacağını söyledi. Swipe Night ile Tinder, yeni biriyle buluşmaya çekinen kullanıcılarına farklı bir cümbüş sunmayı amaçlıyor.

Tinder, Swipe Night’ın başta Asya olmak üzere erişime açılacağı öteki pazarlarda 12 Eylül prestijiyle erişilebilir olacağına tabir etti. Swipe Night, Asya ülkelerinde alt yazılı olarak yayınlanacak. Swipe Night’ın Türkiye’den izlenip izlenemeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Swipe Night fragman

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın