Spotify’dan Yeni Özellik: Daima Seveceklerim

 Spotify’dan Yeni Özellik: Daima Seveceklerim
Okunuyor Spotify’dan Yeni Özellik: Daima Seveceklerim

2008 yılında hayatımıza girip, bugün dünyanın en tanınan çevrimiçi müzik platformu haline gelen Spotify, yeni bir özelliğini kullanıma sundu. “Daima Seveceklerim” olarak isimlendirilen bu özellik, kullanıcıların en sevdikleri müzik ve podcast yayınlarını paylaşabilmelerine imkan tanıyor. Yalnızca 5 içeriğin eklenebildiği bir çalma listesi olarak karşımıza çıkan Daima Seveceklerim, kullanıcıların beğenisini kazanacak üzere görünüyor.

Kullanıcılar, Daima Seveceklerim özelliğini kullanarak sevdikleri müzik ve podcastleri çarçabuk paylaşabilecekler. Bu sayede bir kullanıcı, kendisi için özel olan müzik ve podcastleri arkadaşlarıyla paylaşma imkanı yakalamış olacak. Spotify, yeni özelliğini Zeynep Bastık, Can Bonomo, Can Pak, İsmail Türküsev ve Bengi Apak üzere isimlerin en sevdikleri müzik ve podcastlerle duyurdu.

Spotify’dan gelen açıklamalara nazaran Daima Seveceklerim isimli özellik hem fiyatsız hem de Spotify Premium kullanıcıları tarafından deneyimlenebiliyor. Bu özelliği kullanabilmek içinse uygulamanın ana sayfasına eriştikten sonra karşınıza çıkan “Hep Seveceklerim” kısmını kullanarak, en sevdiğiniz 5 müzik ya da podcast yayını eklemeniz gerekiyor. Kendinize özel listeyi oluşturduktan sonra da bunu paylaşabiliyorsunuz.

Spotify’ın yeni özelliği işte bu türlü görünüyor

Spotify’ın Daima Seveceklerim isimli özelliği kullanıma sunulmuş olsa da şu an için faal olarak kullanılamıyor üzere görünüyor. Zira bu özelliği denemek istediğimizde, bir yanlışla karşılaşıyor ve en sevdiğimiz içerikleri ekleyemiyoruz. Bu durumun ilerleyen saatlerde düzeltilmesi ve özelliğin tüm kullanıcılar tarafından deneyimlenmesi bekleniyor.

Daima Seveceklerim özelliği sayfasında karşılaşılan yanılgı

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın