Sony bileti kesti! PS4 sahiplerine makus haber

 Sony bileti kesti! PS4 sahiplerine makus haber
Okunuyor Sony bileti kesti! PS4 sahiplerine makus haber

Son devirde artırımların arkası arkasına geldiğini söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Bilhassa teknoloji ile bağlantılı dallarda adeta artırım yağmuru yaşandı. Elbette bunda kovid-19 salgınının yadsınamaz bir rolü bulunuyor. Buna bağlı olarak dünyadaki ekonomik dengelerin bozulması, genel bir fiyat artışına taban hazırladı.

Elbette şunu da es geçmemek gerekiyor. Ülkemizdeki fiyatlar Avrupa’daki fiyatlara göre biraz daha fazla arttı. Bilhassa pek çok iş kolundaki vatandaşların gelir istikrarı bozulduğu için bu artırımlar biraz daha fazla can sıktı.

PS Plus fiyatları artıyor! Bu sefer dönüş yok!

Sony’den yapılan açıklamada PS Plus fiyat değişikliğine devam edileceğini belirtti. 29 Ekim 2020’den itibaren piyasa şartlarından ötürü Türkiye için PS Plus fiyatları artacak denildi.

Yeni fiyatlarla birlikte ülkemizdeki yıllık abonelik fiyatı 180 TL’den 240 TL’ye yükseldi. Aylık abonelik fiyatı 24 TL’den 40 TL’ye çıkarken, 3 aylık abonelik fiyatı ise 100 TL’ye yükseldi.

Açıkçası son devirde PS Plus fiyatlarının artmadığı bir gerçek. Hasebiyle bu fiyat artışlarını olağan karşılayabiliriz. Oyun fiyatının bile 400 TL’yi aştığı bir vakitte yıllık abonelik için 240 TL vermek çok da absürt görünmüyor.

Bakalım Sony’nin akabinde Xbox cephesinde de bir fiyat artışı olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın