Samsung’un yeni amiral gemisi tableti için kötü haber

 Samsung’un yeni amiral gemisi tableti için kötü haber
Okunuyor Samsung’un yeni amiral gemisi tableti için kötü haber

Samsung Galaxy Tab S7 modelinde kullanılmak üzere geliştirilen parmak izi okuyucusu için beklenmedik bir gelişme yaşandı. Güney Koreli firmanın yeni amiral gemisi tableti, kullanıcıları bu konuda hayal kırıklığına uğratabilir.

Samsung Galaxy Tab S7 parmak izi okuyucusu ile üzebilir

5 Ağustos 2020 tarihinde Galaxy Tab S7 Plus, Galaxy Note 20 ve Galaxy Z Fold 2 ile tanıtılacağı söylenen bu tabletin ekran büyüklüğü 11 inç olacak. Plus modelinde ise kullanıcıları 12.4 inç büyüklüğünde olan bir ekran karşılayacak.

iPad Pro karşısında ayakta durmak isteyen Samsung, geçen yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Tab S5e ürününün izinden gidiyor gibi görünüyor. Samsung’a yakın olan kaynaklar, Galaxy Tab S7 modelinin ekran altı parmak izi okuyucusundan mahrum bırakılacağını söylüyor.

Eğer öne sürülen bu iddia doğruysa bu modelin parmak izi okuyucu sensörü güç düğmesine gömülü bir şekilde çalışacak. Plus modelinde ise, daha önce de belirtildiği gibi, ultrasonik veya optik bir parmak izi okuyucusu bulunacak.

Her iki model de gücünü Snapdragon 865 Plus işlemcisinden alacak. Bu işlemciye 3.1 GHz hızında çalıştırılan Kryo 585 çekirdekleri eşlik ediyor. Ayrıca bu modellerin S Pen ve klavye aksesuarları ile donatılacağını da söyleyelim.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın