Samsung Galaxy Z Flip 5G için birinci televizyon reklamı yayınlandı!

 Samsung Galaxy Z Flip 5G için birinci televizyon reklamı yayınlandı!
Okunuyor Samsung Galaxy Z Flip 5G için birinci televizyon reklamı yayınlandı!

Samsung’un Galaxy Z Flip 5G için yayınlamış olduğu birinci televizyon reklamına gelin haberimizden birikte göz atalım.

Samsung Galaxy Z Flip 5G için birinci televizyon reklamı yayınlandı!

Samsung Galaxy Z Flip, bu yılın başlarında Motorola razr’a karşı çıktığı söylenen bir modeldi. Eski model, nostaljiye sahip modelden çok daha düzgün özelliklere sahipti.

Geçen ayın sonlarında Samsung, Flipper’ın 5G versiyonunu esasen 4G varyantı ile tıpkı özelliklere sahip olarak karşıladı. Kaputun altında Snapdragon 855+ Taşınabilir Platform’un Snapdragon 865+ Taşınabilir Platform ve bir 5G modem çipi ile değiştirildiği kıymetli bir değişiklik bulunuyor.

Aygıt bir 6.7 inç 1080 x 2636 AMOLED ekrana sahip. Harici 1,1 inç ekran, telefonda bir kayan bant üzere yatay olarak bildirimleri kaydırarak okumak için çok küçük olduğunu belirtelim. Galaxy Z Flip 5G Mistik Tunç ve Mistik Gri renk seçenekleri için sunuluyor. Depolama 256GB ile birlikte bellek 8GB RAM dayanağı sunuluyor. Aygıtın art kısmında çift 12MP kamera bulunurken, 10MP bedelinde öne bakan bir selfie kamerası yerleşik. Tüm bunlarla birlikte aygıtın 3300mAh pil kapasitesine sahip olduğunu da unutmadan belirtelim.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan Samsung’un, geçtiğimiz gün Galaxy Z Flip 5G için duyurmuş olduğu 30 saniyelik birinci televizyon reklamına daima birlikte göz atalım.

Telefon, AT&T yahut T-Mobile’dan 1.449.99 $ fiyat etiketi ile satılıyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın