Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi

 Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi
Okunuyor Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemi modellerini tanıtmıştı. Tasarımı ve özellikleri ile ziyadesiyle beğenilen Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, hatırlanacağı üzere mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz üzere renk seçenekleri ile teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. Her ne kadar aygıtlar bilhassa mistik bronz ile birlikte epey şık görünse de, Samsung renk seçeneklerini arttırma konusunda epeyce kararlı üzere duruyor. Şirket mistik mavi olarak isimlendirilen yeni bir renk seçeneğini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Note 20 için yeni renk seçeneği: Mistik Mavi

Güney Kore tabanlı teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemi modellerinin adeta üzerine titriyor. Şirket, renk seçeneklerini genişleterek telefonlarını kullanıcılar için daha cazip hale getirmeye çalışıyor. Daha evvel de açıklandığı üzere mistik bronz, mistik siyah ve mistik beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile gelen modeller için bir yeni renk daha yolda. Buna nazaran tüketiciler artık mistik mavi rengine sahip olan Galaxy Note 20 yahut Galaxy Note 20 Ultra satın alabilecek. Hatta mistik mavi rengine sahip olan birinci Galaxy Note 20 Hindistan pazarında satışa sunuldu bile.

Note serisi ülkemizde sürekli beğenilmiştir. Bu manada Samsung da çiçeği burnunda telefonlarına ziyadesiyle değer veriyor. Kelam konusu aygıtlar için ilerleyen günlerde çok daha farklı gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra şirket en yeni güncellemelerini da kuşkusuz birinci olarak Galaxy Note 20 ailesine sunacaktır. Bakalım telefonlar satış sayıları manasında isteneni verebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın