Pentagon tanımlanamayan hava vakaları için UFO Misyon Gücü’nü kurdu!

 Pentagon tanımlanamayan hava vakaları için UFO Misyon Gücü’nü kurdu!
Okunuyor Pentagon tanımlanamayan hava vakaları için UFO Misyon Gücü’nü kurdu!

İnsanların uzaya ve uzaylı olarak isimlendirilen varlıklara olan ilgisi yüzyıllardır devam ediyor. Çünkü insanın yapısı bilinmeyen ve merak uyandıran tüm gizemli hadiselere karşı ilgili olmasını ve bunlar hakkında çeşitli çalışmalar yapmasını sağlıyor. Bu çalışmalar çok uzun vakit evvel başladı ve herkesin bildiği üzere ABD ve Sovyet Rusya ortasında bir yarış aracı olarak bile kullanıldı. Bu iki ülke ortasındaki uzay yarışı yapılan çalışmalar ve karşılıklı açıklamalarla birlikte belirli bir devir doruk noktasına ulaşmıştı.

 Pentagon tanımlanamayan hava vakaları için UFO Misyon Gücü’nü kurdu!

Görünüşe nazaran bu çalışmaları daha da hızlandırmak isteyen ABD, yeni bir ünite kurduğunu açıkladı. Pentagon tarafından yapılan yazılı açıklamaya nazaran UFO Misyon Gücü, ABD Savunma Bakan Yardımcısı David Norquist’in 4 Ağustos’taki onayıyla kuruldu. Ayrıyeten tekrar tıpkı açıklamaya nazaran kelam konusu ünite, Pentagon Savunma ve İstihbarat Müsteşarlığı bünyesinde ABD Deniz Kuvvetleri Sekreterliği’ne bağlı olarak vazife yapacak. Pekala lakin UFO Vazife Gücü ne yapacak ve neyi araştıracak?

Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran Pentagon tarafından kurulan UFO Misyon Gücü insanlığın tanımlamakta ve manalandırmakta zorluk çektiği her türlü hava vakalarını araştırmak, sınıflandırmak ve insanlığa tehdit olabilme potansiyellerini keşfetmek üzere çok çeşitli misyonları yerine getirecek. Ayrıyeten yalnızca tanımlanamayan hava hadiselerini incelemek için farklı bir ünitenin kurulması da insanlığın bu hususlardaki çalışmalarını ziyadesiyle hızlandırmış olacak diyebiliriz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın