Özellikleri ortaya çıktı! Karşınızda Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro

 Özellikleri ortaya çıktı! Karşınızda Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro
Okunuyor Özellikleri ortaya çıktı! Karşınızda Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro

Akıllı telefon pazarının kıymetli üreticilerinden birisi olan Xiaomi, yeni telefonları ile satış sayılarını arttırmanın planlarını yapıyor. Piyasaya sürdüğü son amiral gemi modelleri ile yüksek bir fiyat siyaseti izleyen şirket, istediği satışları yapamamıştı. Bu bakımdan daha bütçe dostu telefonlar üretmeye yönelen şirket şu günlerde yeni modelleri üzerinde çalışıyor. Türkiye’de de satışa sunulacak olan Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro hakkında ortaya çıkan son sızıntıları bugün sizlerle paylaşıyor olacağız. İşte detaylar!

Özellikleri ortaya çıktı! Karşınızda Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro

144 Hz yenileme oranına sahip LCD bir ekran paneli ile gelmesini beklediğimiz Xiaomi Mi 10T, olasıdır ki gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 732G işlemcisinden alacak. Art tarafında dörtlü kamera kurulumunu göreceğimiz telefonun ana kamerası 64MP’lik çözünürlüğe sahip olacak. Öteki kameraların hakkında ise şimdi rastgele bir ayrıntı bilinmiyor. Telefonun son vakitlerde piyasaya çıkan Xiaomi cihazlarının tersine daha uygun bir fiyat çizgisi ile çıkması halinde bilhassa ülkemizde çok fazla ilgi göreceğini net bir halde söyleyebiliriz.

Gelelim bu modelin ağabeyine yani Xiaomi Mi 10T Pro‘ya. Mi 10T Pro da kardeşi üzere 144 Hz yenileme oranına sahip bir ekran ile gelecek lakin bu ekran LCD değil OLED olacak. Sırt kısmında dörtlü kamera sistemi ile gelecek olan aygıtın ana kamerası 108MP olacak ve kullanıcılarına âlâ bir tecrübe sunmaya çalışacak. Gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alacak olan Xiaomi Mi 10T Pro, 5.000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Bu telefon her ne kadar donanımsal yapısı sayesinde hayli âlâ olsa da  fiyat manasında tüketiciyi üzecektir. Şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Sızıntılar geldikçe paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın