Oppo A52 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

 Oppo A52 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!
Okunuyor Oppo A52 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

Akıllı telefon pazarının en değerli üyelerinden birisi olan Oppo, yeni telefonunu ülkemizde satışa sundu. Orta segmente hitap eden bir model olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Oppo A52, Samsung‘un A Serisi için önemli bir rakip olarak öne çıkıyor. Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin asıl gayesi de zati Samsung‘un orta düzeydeki eserleri ile baş edebilecek bir modeli piyasaya sürmekti ve bunu başardı. Dilerseniz telefonun özellikleri ve fiyatına bakalım.

Oppo A52 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

6.5 inç boyutundaki Full HD+ çözünürlüğünde olan bir ekran ile gelen Oppo A52 gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 665 işlemcisinden alıyor. 4 GB RAM kapasitesi ve 64 GB dahili depolama alanıyla kullanıcıların beğenisine sunulan telefonun ön kısmındaki delikte 16MP’lik selfie kamerası yer alıyor. Modelin art tarafında ise bizleri dörtlü kamera heyetimi karşılıyor. Bunlardan 12MP’lik ana kameraya 8MP geniş açılı kamera, 2MP derinlik sensörü ve 2MP mono kamera eşlik ediyor.

Siyah ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulan Oppo A52, bünyesinde 5.000 mAh boyutunda bir batarya barındırıyor. Üzerinde fizikî bir parmak izi tarayıcısı olan telefon, ülkemizde 3.399 TL’den satışa sunuluyor. Bu özellikleri ve fiyatı ile siz telefonu satın almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın