Oppo A31 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

 Oppo A31 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!
Okunuyor Oppo A31 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

Orta düzeydeki eser gamını geliştirmek isteyen Oppo, yeni akıllı telefonlarını ülkemizde de bir bir piyasaya sürüyor. Şirketin hedefi bu halde satış sayılarını arttırmak ve pastadan aldığı hisse oranını yükseltmek. Bunun için Oppo A31 isimli telefonunu ülkemize getiren Çin merkezli üreticinin aygıttan beklentisi bir epey yüksek. İsterseniz biz de kelamı daha fazla uzatmayalım ve Oppo A31 özellikleri ve Türkiye fiyatına göz atmış olalım.

Oppo A31 Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

6.5 inç boyutundaki ekran boyutunda sahip model, gücünü MediaTek tarafından üretilen Helio P35 yonga setinden alıyor. Ayrıyeten aygıt, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile satışa sunuluyor. Art tarafa baktığımızda ise bizleri üçlü kamera suramı karşılıyor. Bu kısımda 12MP’lik ana kameraya, 2MP makro ve 2MP mono kamera eşlik ediyor. Damla çentik üzere artık epeyce sıradan diyebileceğimiz bir tasarım lisanı ile karşımıza çıkan Oppo A31, ön tarafında ise 8MP’lik selfie kamerası barındırıyor. Bu manada telefonun sahiplerini yeterli bir tecrübe bekliyor diyebiliriz.

Günümüz kullanıcıları için pil kapasitesi de ziyadesiyle değerli. Bunun farkında olan Oppo, telefona epey kâfi diyebileceğimiz 4.230 mAh’lik bir batarya yerleştirmiş. Siyah ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile gelen telefon, 3.099 TL fiyat etiketi ile kullanıcılarını bekliyor. Bu özellikleri ve fiyatıyla Oppo A31‘i satın almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın