Motorola Razr 5G’nin Tasarımı Tüm Ayrıntılarıyla Ortaya Çıktı

 Motorola Razr 5G’nin Tasarımı Tüm Ayrıntılarıyla Ortaya Çıktı
Okunuyor Motorola Razr 5G’nin Tasarımı Tüm Ayrıntılarıyla Ortaya Çıktı

Akıllı telefon kesiminde ismini yeni katlanabilir telefonuyla tekrar duyurmayı başaran Motorola, bu yılın başında piyasaya sürdüğü Razr modelini bu kere 5G dayanağıyla tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hatta şirket, Motorola Razr 5G ismiyle çıkış yapacak aygıtın tanıtım tarihini de bizlerle paylaşmıştı.

Motorola’nın paylaşımına nazaran Razr 5G, 9 Eylül günü tanıtılacaktı. Fakat aygıt şimdi tanıtılmadan aygıtın 360 derecelik render imgesi bile ortaya çıkmıştı. Bu imajlara nazaran Motorola Razr 5G’nin olağan Razr’a nazaran farklarından birisi, art kısmındaki parmak izi okuyucusuydu.

Motorola Razr 5G’nin tasarımı:

Yeni modelle birlikte Motorola, parmak izi okuyucusunu Motorola’nın logosuna entegre etmiş durumda. Bununla birlikte bir evvelki aygıta nazaran Motorola Razr 5G, biraz daha kalın ve düzgün bir yapıya sahip olacak. Üstte gördüğümüz tabloyla birlikte de Motorola Razr 5G’nin gözüken tüm yerlerindeki donanımlar açıklanmış oldu.

Buna nazaran Motorola Razr 5G, katlanabilir ekranının iç kısmında bir hoparlöre ve 20 MP’lik bir kameraya mesken sahipliği yapacak. Aygıtın yan kısımlarında her akıllı telefondaki üzere güç tuşu ve ses denetim tuşları yer alacak. Art kısma gelindiğindeyse bizi bir flaş ve bir adet 48 MP’lik kamera karşılayacak.

Motorola Razr 5G’nin art kısmında tıpkı vakitte farklı bir ekran bulunacak. Bu küçük boyutlu ekran, telefona gelen bildirimleri yahut aramaları ve küçük süreçleri yapmanıza müsaade verecek. Bahsettiğimiz parmak izi okuyucusunun yanı sıra telefonun alt kısmında bir de USB-C girişi bulunacak.

9 Eylül’de tanıtılacak olan Motorola Razr 5G, Qualcomm’un Snapdragon 765 işlemcisinden gücünü alacak. Güçlü işlemciye 8 GB’lık RAM ve 256 GB’lık depolama alanı eşlik edecek. Aygıt, 2.633 mAh bataryaya ve 18 W süratli şarj özelliğine sahip olacak.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın