LG, T Halindeki Yeni Akıllı Telefonunun İsmini Açıkladı

 LG, T Halindeki Yeni Akıllı Telefonunun İsmini Açıkladı
Okunuyor LG, T Halindeki Yeni Akıllı Telefonunun İsmini Açıkladı

Güney Koreli teknoloji devi LG, bir müddettir “T“şeklindeki çift ekranlı yeni akıllı telefonuyla gündemde. Geçtiğimiz hafta bu akıllı telefon için bir tanıtım görüntüsü paylaşan şirket, telefonunun genel dizaynını ortaya çıkarmıştı. LG tarafından yapılan son açıklamalarsa, telefonun ismini ve çıkış tarihini resmen doğruladı.

LG tarafından paylaşılan blog yazısına nazaran T halindeki telefon, “Wing” yani kanat olarak isimlendirilecek. Ayrıyeten bu değişik dizaynlı telefon, 14 Eylül’de düzenlenecek bir aktiflikte tanıtılacak.

LG’nin yeni telefonu, “Explorer” isimli yeni bir projenin modülü

LG, geçtiğimiz hafta paylaştığı tanıtım görüntüsünde Wing’in Explorer isimli bir projenin kesimi olduğunu açıklamıştı. Explorer Projesi’ne dair tüm ayrıntılar bilinmiyor lakin LG, bu projeyle “yeni bir şeyler” deneyecek diyebiliriz. Zira yapılan açıklamalara nazaran bu projede, taşınabilir eserlerle etkileşime girmenin yeni metotları keşfedilecek. Yani LG, ilerleyen devirlerde Wing üzere enteresan dizaynlara sahip yeni eserlerle de karşımıza çıkabilir.

LG Wing’le ilgili olarak bugüne dek yapılan açıklamalarda, akıllı telefonun teknik özelliklerine değinilmedi. Fakat ortaya atılan argümanlara nazaran bu akıllı telefon, 5G ilişki takviyesine sahip olacak. Qualcomm’un Snapdragon 700 serisi işlemcilerinden güç alacağı söylenen telefonun, ana kamerası 64 MP olan bir üçlü kamera kurulumuna sahip olacağı da dillendiriliyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın