LG Q92 5G özellikleri ve imgesi sızdırıldı!

 LG Q92 5G özellikleri ve imgesi sızdırıldı!
Okunuyor LG Q92 5G özellikleri ve imgesi sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarında tekrar kelam sahibi olmak isteyen firmalardan biri olan LG, Q Serisine yeni bir model daha ekliyor. LG Q92 5G olarak bilinen aygıt, orta menzile hitap ederken, gelecekteki kullanıcılarına da en azından kağıt üzerinde âlâ bir tecrübe vadediyor. Çünkü ortaya çıkan sızıntılar, aygıtın özellikleri ve imgesine dair bizlere kıymetli ip uçları veriyor. İsterseniz biz de kelamı daha fazla uzatmayalım ve telefonun özelliklerine bir göz atalım.

LG Q92 5G özellikleri ve imgesi sızdırıldı!

6.7 inç boyutundaki bir ekran paneli ile gelecek olan LG Q92 5G, gücünü Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. Ayrıyeten beklendiği üzere bu işlemciye 6 GB RAM kapasitesi ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik edecek.

Art kısma baktığımızda ise dörtlü kamera kurulumunun yer aldığını görüyoruz. Bu kısımda 48MP’lik ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera, 5MP derinlik sensörü ve 2MP makro kamera eşlik edecek. Ön taraftaki deliğe yerleştirilecek olan selfie kamerası ise 32MP çözünürlüğünde olacak. Ayrca modelin üzerinde fizikî bir parmak izi tarayıcısının bulunacağını da söz etmiş olalım.

Yaklaşık tartısı 193 gram olarak varsayım edilen LG Q92 5G, 4.000 mAh’lik bir bataryayı bünyesinde barındıracak. Kutusundan Android 10 işletim sistemi ve LG’UX arayüzü ile çıkacak olan telefon, seramik beyazı, ayna titanyum ve ayna kırmızısı renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Artık geriye kalan tek şey ise telefonun lansmanında açıklanacak olan fiyatı ve başka ayrıntıları.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın