Karşınızda Microsoft’un katlanabilir telefonu: Surface Duo

 Karşınızda Microsoft’un katlanabilir telefonu: Surface Duo
Okunuyor Karşınızda Microsoft’un katlanabilir telefonu: Surface Duo

Microsoft’un sürpriz bir biçimde tanıttığı ve özellikleriyle fiyatının aşikâr olmadığı Surface Duo cep telefonu ile ilgili ayrıntılar aşikâr oldu. Katlanabilir ekranlı cep telefonu modeli iki adet 5.6 inçlik ekrana, 4:3 ekran oranına sahip. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon 10 Eylül’den itibaren 1.399 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Karşınızda Microsoft’un katlanabilir telefonu: Surface Duo

Telefonda 3.577 mAh gücünde bir pil bulunuyor. Ön yüzünde 11 MP çözünürlüklü bir kamera bulunan telefonda bu kamera f2.0 diyaframa sahip. 7X dijital zoom özelliği bulunan telefonun bu kamerasında 4K 60 fps görüntü kayıt özelliği bulunuyor.

Android 10 işletim sistemine sahip olan telefon, Android uygulamalarını çalıştırmak için özel olarak geliştirildi. Microsoft, Office ve OneDrive uygulamalarını bu aygıt için özel olarak yine tasarladı.

Markanın açıkladığı bilgilere nazaran üzerindeki pille 15.5 saat viedo izletebilen Microsoft Surface Duo’nun kutusundan 18 Watt şarj adaptörü çıkıyor.

Telefonda 6 GB RAM bulunurken depolama seçenekleri olarak 128 ya da 256 GB’ın olduğunu belirtelim. Standart SIM ve eSIM seçenekleri de bulunacak olan Microsoft Surface Duo, birinci etapta ADB’de 1.399 Dolar fiyatı etiketi ile satışa sunulacak. Yeni telefonun ABD dışında satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın