İşte orta segmentteki en düzgün kameralı telefon!

 İşte orta segmentteki en düzgün kameralı telefon!
Okunuyor İşte orta segmentteki en düzgün kameralı telefon!

Hali hazırda orta segmentteki aygıtlar ortasında muazzam bir rekabet mevcut. Bu rekabetin temel nedeni ise orta düzeydeki model sayısının oldukça fazla olması. Pekala bu modeller ortasında en savlı kameraya sahip model hangisi?

Aslında kelam konusu âlâ bir kamera olduğunda o denli 30004000 TL bandındaki orta segment aygıtlara bakmaya gerek yok. Zira bu düzeydeki modellerin pek birçok birebir kamera modüllerini kullanıyorlar.

Bizim bu videomuzda mercek altına alacağımız model ise Acun’lu reklamlarıyla dikkat çeken Oppo Reno3 Pro. Dilerseniz bahse mevzu görüntümüze aşağıdan göz atabilirsiniz.

İşte orta segmentteki en uygun kameralı telefon!

Bu görüntüde büsbütün farklı bir konsept ortaya koyduk ve tüm çekimleri ve ses kayıtlarını direkt olarak telefonun kendisiyle gerçekleştirdik. Stüdyo ortamı yerine dışarıda çekim yapmayı tercih ettik. Böylelikle telefonun kamera performansını izleyicilerimize daha yanlışsız bir formda aktarmayı hedefledik.

Üstte izlediğiniz görüntüdeki tüm ses kayıtları ve çekimler hiçbir ışık ya da ek ekipman dayanağı olmadan Oppo Reno3 Pro ile çekildi.

Bu açıdan bakıldığında telefonun oldukça başarılı bir performansa sahip olduğu söylenebilir. Elbette yeniden de son kararı verecek olan sizlersiniz. Sizce Oppo Reno3 Pro sahiden de orta segmentteki en başarılı kameraya sahip akıllı telefon olabilir mi?

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın