Huawei’nin Çerçevesiz Monitörüne Ilişkin Render Imajları

 Huawei’nin Çerçevesiz Monitörüne Ilişkin Render Imajları
Okunuyor Huawei’nin Çerçevesiz Monitörüne Ilişkin Render Imajları

ABD tarafından uygulanan yaptırımlar nedeniyle akıllı telefon üretimi durma noktasına gelen teknoloji devi Huawei’nin monitör ve PC pazarına girebileceğine dair dedikoduları geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Şimdiyse şirketin piyasaya süreceği bu monitörlerden birinin render imgeleri ortaya çıktı.

IT Home tarafından paylaşılan manzaralar, çerçevesiz dizayna sahip olan Huawei logolu bir monitörü gösteriyor. Üst ve yan taraflarda çerçeve oranını sıfıra yakın tutan Huawei, logosunun yer aldığı alt tarafta ise çerçeveyi biraz daha kalın tutmuş üzere görünüyor. Bununla birlikte monitör, silindir yapılı ve düz tabanlı metal bir stant üzerinde duruyor.

Huawei’nin çerçevesiz monitörüne ilişkin render imajları:

AD80HW model numarasıyla karşımıza çıkan monitörün 178 derecelik görüş açısına ve 23,8 inçlik FHD IPS LCD ekrana sahip olduğu sav ediliyor. %72 NTSC renk gamını destekleyen monitörün ayrıyeten 16,7 milyon renk görüntüleme kapasitesine ve TÜV Rheinland düşük mavi ışık sertifikasına sahip olduğu da bildiriliyor.

Imajların kaynağı, Huawei’nin 23,8 inçlik monitörünün art taraftan nasıl göründüğünü de paylaştı. Geriden bakıldığında gri mat bir kaplamaya sahip olan monitörün üst tarafında tekrar bir Huawei amblemi görüyoruz. Imajlar ayrıyeten artta tek bir HDMI kontağı olduğunu da bizlere gösteriyor.

Huawei’nin imajlarda yer alan monitörü, BOE Technology Group’un yan kuruluşu olan BOE Görüntü Technology Co. Ltd.’den dayanak alarak üreteceği söyleniyor. Çinli şirket ayrıyeten TPV Techonology paydaşlığıyla üretilecek 27 inç ve 34 inçlik kavisli ekrana sahip modeller de sunacak. Yeni monitörlerin, 2020 yılı sona ermeden evvel tanıtılması bekleniyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın