Huawei Watch Fit tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

 Huawei Watch Fit tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!
Okunuyor Huawei Watch Fit tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Çin merkezli teknoloji devi olan Huawei, akıllı telefon pazarında olduğu üzere giyilebilir teknoloji kesiminde de kıymetli adımlar atmaya devam ediyor. Merakla beklenen yeni saat modeli Huawei Watch Fit‘i tanıtan şirket, bu alanda da rakiplerini saf dışı bırakarak liderliği ele geçirmenin planlarını yapıyor. Gerek şık tasarımı ile gerekse özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran saat, uygun sayılabilecek bir fiyattan raflardaki yerini alacak. İşte tüm detaylar!

Huawei Watch Fit tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı!

Türkiye’de de satılması beklenen Huawei Watch Fit, kare ya da daire formunda değil dikdörtgen üzere alışılagelmişin dışında bir form ile karşımıza çıkıyor. 1.64 inç 456×280 piksel AMOLED ekran paneli ile gelen saat, 10 güne kadar uzayabilen bir pil ömrünü kullanıcılarına sağlıyor. Fakat bu pil ömrünün ağır kullanımda 7 güne, GPS açık kullanımda ise 12 saate kadar düşebildiğini tabir etmiş olalım. Android ve iOS aygıtlarla uyumlu bir formda çalışan Huawei Watch Fit, 24 saat kalp atış suratınızı da ölçebiliyor.

11 farklı spor kolunda kullanıcılarına takviye veren Huawei Watch Fit 110 dolarlık bir fiyat etiketi ile 3 Eylül tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulacak. Kelam konusu aygıtın bundan bir müddet sonra ülkemize de geleceği kestirim ediliyor. Pekala saat şayet ülkemize gelirse satın almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından söz edebilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın