Honor Watch GS Pro ve Watch ES Duyuruldu: İşte Özellikler

 Honor Watch GS Pro ve Watch ES Duyuruldu: İşte Özellikler
Okunuyor Honor Watch GS Pro ve Watch ES Duyuruldu: İşte Özellikler

IFA 2020’de yeni bir aktiflik gerçekleştiren Huawei’nin alt markası Honor, yeni akıllı saatleri Honor Watch GS Pro’yu ve Honor Watch ES’i duyurdu. Oval bir dizayna sahip olan Honor Watch GS Pro, dayanıklılık odaklı yapısıyla dikkat çekerken, Honor Watch ES ise dörtgen dizaynlı daha çağdaş bir aygıt olarak karşımıza çıkıyor.

Standart bir kullanımda 25 gün pil ömrü vadeden Honor Watch GS Pro, GPS performans modunda tek şarjla 48 saat, yeniden GPS açık güç tasarruf modunda ise tek şarjla 100 saat kullanım mühleti sunuyor. Ayrıyeten akıllı saat, GPS Rota özelliği sayesinde telefonun çekmediği noktalarda muhakkak bir rotaya gidiş dönüş güzergahı kaydedebiliyor.

Honor Watch GS Pro tasarımı

454×454 çözünürlüğe sahip 1,39 inçlik bir AMOLED ekran ile gelen Honor Watch GS Pro, paslanmaz çelik bir ekran çerçevesine sahip ve MIL-STD-810G sertifikası sayesinde çizilme ve darbelere güçlü olduğunu kanıtlıyor. Aygıtın ‘akıllı saat’ özelliklerine geldiğimizde ise barometre, otomatik antrenman algılama, SpO2 ölçer, uyku takibi, gerilim ölçer, 7/24 kalp atış suratı takibi üzere özellikler yer alıyor.

456×280 piksel çözünürlükte 1.64 inçlik ekrana sahip olan Honor Watch ES ise tek şarjla nispeten daha kısa, 10 günlük kullanım müddeti vadediyor. Ayrıyeten akıllı saat hem sertifika olarak hem de reelde Honor Watch ES kadar yüksek bir sağlamlık vadetmiyor. 

Honor Watch Es tasarımı

95 farklı antrenman ve ölçüm özelliğine sahip olan Honor Watch ES, beklendiği üzere SpO2  ölçer, uyku takibi, gerilim ölçer ve regl döngüsü üzere özellikler de sunuyor. Huawei, her iki aygıtın da 7 Eylül prestijiyle Avrupa’da satışa çıkacağını duyururken Honor Watch GS Pro için 250 euro (yaklaşık 2.203 TL + vergiler), Honor Watch ES için ise 99 euro (yaklaşık 872 TL + vergiler) fiyat etiketi açıkladı.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın