Google’ın Yeni Android TV Aygıtının Fiyatı Ortaya Çıktı

 Google’ın Yeni Android TV Aygıtının Fiyatı Ortaya Çıktı
Okunuyor Google’ın Yeni Android TV Aygıtının Fiyatı Ortaya Çıktı

Bu yılın başlarında, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google’ın yeni bir Android TV aygıtı tanıtılacağı konuşuluyordu. Fakat ortaya giren koronavirüs pandemisi, pek çok eser üzere ‘Sabrina’ kod isimli Android TV aygıtını da gölgeye düşürdü ve aygıtın ne fiyatı ne de özellikleri hakkında yeni bilgiler edinemedik.

Sabrina’nın özellikleri hakkında hala çok fazla bilgiye sahip değiliz lakin artık nasıl bir fiyatlandırma ile satışa çıkacağını biliyoruz. ABD’li perakende şirketi olan Home Depot’un data tabanındaki fiyat etiketine nazaran Google Sabrina, sanılandan çok daha uygun bir fiyat etiketine sahip olacak.

Google’ın yeni Android TV aygıtı, sanılandan daha uygun fiyatlı olabilir

Home Depot’ta yer alan eser sayfasına nazaran Google Sabrina Android TV aygıtı, 49,90 dolar üzere uygun bir fiyat etiketine sahip olacak. Home Depot, Sabrina’ya ilişkin sayfayı çabucak silmiş olsa da Google Cache’te yer alan eser sayfası, Sabrina’nın 49,90 dolarlık fiyatını günbegün ortaya koyuyor.

Üstelik Google Sabrina’ya dair paylaşılan farklı ekran imgeleri, aygıtın renk seçeneklerini de ortaya koyuyor. Buna nazaran Google’ın yeni Android TV aygıtı Rock Candy, Como Blue, Summer Melon renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Farklı bir biçimde Walmart’ta ortaya çıkan diğer bir eser sayfasında Sabrina’nın fiyatı 60 dolar olarak listeleniyor.

Google ‘Sabrina’, Pixel 5 serisiyle birlikte tanıtılabilir

Google’ın ekim ayı içerisinde Made by Google isminde yeni bir lansman aktifliği düzenlemesi ve aktiflikte Pixel 5 serisi, Pixel 4a 5G, Nest Speaker üzere yeni eserlerini tanıtması bekleniyor. Şirketin yeni Android TV aygıtının da birebir aktiflikte gün yüzüne çıkması mümkün.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın