Google Pixel 5, Kanlı Canlı Görüntülendi

 Google Pixel 5, Kanlı Canlı Görüntülendi
Okunuyor Google Pixel 5, Kanlı Canlı Görüntülendi

ABD merkezli teknoloji devi Google, günün ilerleyen saatlerinde büyük bir aktiflik düzenleyecek. Geçtiğimiz yıllara göre farklı olarak internet üzerinden düzenlenecek aktiflik, Google’ın yeni eserlerini gün yüzüne çıkaracak. Tüketiciler, bu aktiflik kapsamında ise en çok Pixel 5 olarak isimlendirilen Google’ın yeni akıllı telefonunu merak ediyorlar.

“Made by Google” isimli bu aktiflik için heyecanlı bekleyiş devam ederken dikkat alımlı bir gelişme yaşandı. Jon Prosser, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Google’ın yeni akıllı telefonunun fotoğraflarını paylaştı. Yapılan paylaşım, Google Pixel 5‘in nasıl görüneceğini açıkça ortaya koyuyor.

Google Pixel 5’in tanıtım öncesinde ortaya çıkan fotoğrafları

Jon Prosser tarafından paylaşılan imgeler, Google Pixel 5’in ince çerçeveli bir dizayna sahip olacağını gösteriyor. Ayrıyeten ekranın sol üst kısmına yerleştirilen delikte de ön kamera yer alacak. Telefonun art kısmına baktığımızda ise ikili kamera kurulumunu ve parmak izi okuyucu sensörünü görebiliyoruz.

Google, geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürdüğü Pixel modellerinde parmak izi okuyucu sensöre yer vermiyordu. Şirket bunun yerine, ön kamerada yer alan yüz tanıma teknolojisinden faydalanıyordu. Fakat çentikli dizaynla birlikte ortadan kaybolan yüz tanıma sensörü, Google’ı bu tıp bir yeniliğe sevk etmiş üzere görünüyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın