BMW M3 Sedan’ın Tanıtım Görselleri Yayınlandı

 BMW M3 Sedan’ın Tanıtım Görselleri Yayınlandı
Okunuyor BMW M3 Sedan’ın Tanıtım Görselleri Yayınlandı

Alman araba devi BMW’nin önümüzdeki hafta tanıtacağı yeni BMW M3 Sedan ve M4 Coupe modelleri bugüne kadar pek çok casus kameralar tarafından görüntülenmişti. Fakat 23 Eylül tarihinde tanıtılacak BMW M3 Sedan, bu kere sokaklarda gizlice çekilmiş imajlarıyla değil, BMW’nin yaptığı paylaşımla birlikte karşımıza çıktı.

BMW, bugün yeni arabası için son tanıtım görsellerini yayınladı. Şirket tarafından paylaşılan görsellerde arabanın tasarımı külliyen gözükmemiş olsa da BMW severleri ziyadesiyle heyecanlandıracağına emin olduğumuz kimi ayrıntılara yer verildi. Bilhassa aracın ön kısmının gözüktüğü fotoğraf, birçok araba hayranının kalbini çalacak cinsten oldu.

BMW’den yeni tanıtım görselleri:

BMW’nin resmi Avustralya Facebook sayfasından yapılan paylaşımda BMW M3’e ilişkin dört farklı görsele yer verildi. Görsellerde BMW M3 Sedan, yeşil bir dumanın içinde gözüktü. Bu renk, tıpkı vakitte teze nazaran BMW’nin arabasında sunacağı yeni renk seçeneği olan ‘Isle of Man Green (Isle of Man Yeşili)‘ rengiydi.

Yapılan paylaşımda tıpkı vakitte Sonsuz dedikodu. Sonsuz güç. Söylentiler 23 Eylül’de bitiyor” ifadelerine yer verildi. Paylaşılan fotoğraflarda BMW M3 Sedan’ın farlarına, ızgarasına ve kaputuna odaklanıldı. Bununla birlikte bir de bir plakanın yer aldığı aracın art kısmı da görsellerde bulunuyordu.

BMW M3 Sedan, bugüne kadar söylenen bilgiler doğruysa 3,0 litrelik ikiz turbo şarjlı S58 motoruna sahip olacak. Bu motor, BMW’nin beklenen arabasının 473 beygir gücü üretmesini sağlayacak. Bu kıymet, Competition modellerinde 503’e ulaşacak. Iddialara nazaran BMW M4 Coupe modeli de birebir motora konut sahipliği yapacak.

BMW, yeni arabalarını Alpine White, Black Sapphire, Dravit Grey, Portimao Blue, Tanzanite Blue, Sao Paolo Yellow, and Toronto Red renkleriyle satışa sürecek. Öte yandan BMW M4’ün Sao Paolo Yellow rengiyle çıkış yapması bekleniyor. Araçlar, muhtemelen 2021 yılında galerilerde yerini alacak.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın