Amazon Prime Day, 13-14 Ekim’de Birinci Defa Türkiye’de

 Amazon Prime Day, 13-14 Ekim’de Birinci Defa Türkiye’de
Okunuyor Amazon Prime Day, 13-14 Ekim’de Birinci Defa Türkiye’de

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi olan Amazon, her yıl düzenlediği Amazon Prime Day aktifliğini bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirecek ve Türkiye, bu yıl birinci sefer Amazon Prime Day indirimlerinin sunulduğu ülkeler ortasında yer alacak.

Amazon, Prime abonelerine özel olarak gerçekleştirilen Amazon Prime Day etkinliğinde tüm kategorilerdeki binlerce eserde birbirinden dikkat cazibeli indirimler sunuyor. Amazon Prime servisinin Türkiye’de kullanıma sunulmasından yalnızca birkaç hafta sonra gerçekleşecek aktiflik, Amazon Prime’ın sunduğu avantajların daha düzgün anlaşılmasına da yardımcı olabilir.

Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanmak için bir aylık fiyatsız deneme sürecini başlatabilirsiniz

Amazon tarafından yapılan açıklamaya nazaran 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan gece 00:00’da başlayacak olan Amazon Prime Day aktifliği, 14 Ekim 23:59’da sona erecek. Amazon Prime aboneleri amazon.com.tr/primeday adresini ziyaret ederek iki gün boyunca devam edecek özel indirimlere ulaşabilecekler. 

Şayet Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanmak istiyor lakin şimdi Prime aboneliğine sahip değilseniz buraya tıklayarak Amazon Prime’ın 1 ay ücretsiz deneme sürecini başlatabilir, böylelikle hem Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilir hem de Prime servisinin sunduğu Prime Gaming, Prime Görüntü gibi diğer hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Amazon Prime Day bu yıl birinci kere Türkiye’de

Türkiye’nin de birinci sefer Amazon Prime Day indirimlerinden faydalanabilecek olması hakkında konuşan Amazon Türkiye Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon Prime ayrıcalıklı üyelik hizmetinin Türkiye lansmanından yalnızca haftalar sonra, Amazon Prime Day’i birinci sefer Türkiye’de uygulayacak olmaktan ötürü büyük bir memnunluk duyuyoruz. İndirimler, cümbüş ve alışverişin en âlâ versiyonunu sunan Prime üyeliğini başlatmak için Prime Day’in yılın en yeterli vakti olduğunu düşünüyoruz. 13 ve 14 Ekim’de gerçekleştirilecek Prime Day öncesinde üyelere özel indirimler, dünya standartlarında cümbüş hizmetleri ve çok daha fazlası ile ilgili açıklayacağımız ayrıntıları öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.” tabirlerini kullandı.

Amazon Türkiye, erken indirim kampanyası başlattı

Prime abonelerini Amazon Prime Day aktifliğine hazırlamak isteyen Amazon, pek çok kategoride erken indirim fırsatı sunmuş durumda bu sayede Prime aboneleri moda, kulak ve hoparlör, ışıklandırma ve elektrik ekipmanları, termos üzere kategorilerde dikkat çeken indirim ve öteki fırsatlardan yararlanabiliyorlar.

Amazon’un açıklamasına nazaran Amazon Prime Day aktifliğini bugüne kadar sırf ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya, İralya, Almanya, Fransa, Çin, Kanada, Belçika, Avusturya, Avustralya’daki Prime abonelerine sunulurken; bu yıl listeye Türkiye ve Brezilya da eklendi.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın