Amazfit Band 5 Duyuruldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı

 Amazfit Band 5 Duyuruldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı
Okunuyor Amazfit Band 5 Duyuruldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi takviyeli bir giyilebilir teknoloji üreticisi olan Huami, Xiaomi’nin geçtiğimiz aylarda tanıttığı Mi Band 5 akıllı bilekliğin neredeyse birebir birebiri olan Amazfit Band 5’i duyurdu. Her iki akıllı bileklik de birebir şirket tarafından tasarlanıp üretildiğinden ortalarındaki benzerlik olağan görülebilir.

126×294 piksel çözünürlüğünde 1,1 inçlik bir renkli AMOLED ekrana sahip olan Amazfit Band 5, kullanıcılara 45’in üzerinde ekran arayüzü sunuyor. Mi Band 5’te bulunmayan SpO2 sensörüne de sahip olan Huami’nin yeni akıllı bilekliği, kanınızın oksijen pahasının yanı sıra kalp atış suratı ve gerilim düzeyi ölçümü, uyku ve adet döngüsü takibi yapabiliyor.

Amazfit Band 5 tasarımı

Nefes idmanlarının yanı sıra 11 farklı spor modu için takviye sağlayan Amazfit Band 5, alarm ya da hatırlatıcı ayarlama üzere süreçler için Amazon Alexa sesli asistan dayanağına de sahip. Bu da Mi Band 5’te bulunmayan bir öteki özellik olarak dikkat çekiyor.

Amazfit Band 5 fiyatı

Dinlediğiniz müziği ve ya da telefonunuzun kamera uygulamasını denetim etmek için de dayanak sunan Amazfit Band 5, 5 ATM’ye kadar su direnci ve standart kullanımda 15 güne kadar pil ömrü vadediyor. Huami, Amazfit Band 5’in fiyatını ise 45 dolar (yaklaşık 340 TL + vergiler) olarak açıkladı.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın