Acun Ilıcalı, Dijital Platformunun İsmini Açıkladı: Exxen

 Acun Ilıcalı, Dijital Platformunun İsmini Açıkladı: Exxen
Okunuyor Acun Ilıcalı, Dijital Platformunun İsmini Açıkladı: Exxen

Televizyon dünyanın en dikkat çeken ve başarılı üretimcileri ortasında yer alan Acun Ilıcalı, bir müddettir konuşulan dijital yayın platformunu nihayet duyurdu. Toplumsal medya hesapları üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Ilıcalı, yeni dijital platformun ismini Exxen olarak açıkladı.

Exxen ile ilgili olarak “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz” tabirlerini kullanan Ilıcalı, ayrıyeten paylaşmış olduğu görsel ile yeni platformun logosunu da ortaya çıkarmış oldu. Ayrıca exxen.com web sitesi üzerinden Exxen’e ulaşmak da mümkün. Elbetteki şimdi rastgele bir içerik bulunmuyor.

“Exxen ismini Ali Taran buldu”

Kısa müddet evvel Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan ve “Çok tezli bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz. sözlerini kullanan Ilıcalı, bu açıklamasıyla yeni platform ile ilgili beklentileri artırmıştı.

O vakitler şimdi açıklanmamış olan Exxen ismi ile ilgili olarak da “Dijital dediğin vakit farklı bir dünya. İsmi aşikâr. Ali Taran buldu. Bayıldım.” sözlerini kullanan Acun Ilıcalı, bir manada yeni platformun isim babasını da açıklamıştı.

“Türkiye’nin en yeterli modellerini seçeceğiz. Belgesellerimiz de var”

Yaptığı açıklamalarda Exxen ile ilgili heyecanını lisana getirmekten kaçınmayan Ilıcalı, “Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da önemli güçlü olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir grup kuruyorum bu program için. Çok savlı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en düzgün modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok değerli ünitelerden çok kıymetli takviye alacağımızı düşünüyorum.” halinde konuşmuştu.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın