3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy S serisi modelleri!

 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy S serisi modelleri!
Okunuyor 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy S serisi modelleri!

Koreli teknoloji devi Samsung sizlere duyurduğumuz üzere, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde Note 20 serisini ve başka yeni eserlerini tanıttı. Bununla birlikte Samsung, güncelleme siyaseti hakkında da açıklamalar yapmıştı ve üst seviye modellerin üç büyük Android güncellemesini alacağını duyurmuştu.

Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği en yeni işletim sistemi sürümü olan Android 10, üreticiler tarafından telefonlara dağıtılmaya devam ediyor. Android telefon kullanıcıların da bildiği üzere orta segmentteki modeller 1 güncelleme yüzü görebiliyorken, üst segment yani amiral gemisi kategorisinde yer alan aygıtlar ise 2 güncelleme alabiliyordu.

Fakat Samsung birçok modelinde bu süreyi 3 yıla taşıyarak kullanıcılarını hayli sevindirdi. Bu modeller arasında Galaxy S serisi, Galaxy Note serisi, Galaxy Z Serisi (Katlanabilir Galaxy modelleri), Galaxy A serisi, Galaxy Tab S Serisi üzere modeller bulunuyor. Fakat biz bu içeriğimizde Galaxy S serisi modelleri bir ortaya getirdik.

İşte 3 yıl daha Android güncellemesi almaya devam edecek olan Galaxy S serisi modeller;

Galaxy S20 Ultra 5G

Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20+ Plus 5G

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın