3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy Note Serisi modelleri!

 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy Note Serisi modelleri!
Okunuyor 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy Note Serisi modelleri!

Koreli teknoloji devi Samsung sizlere duyurduğumuz üzere, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde Note 20 serisini ve öteki yeni eserlerini tanıttı. Bununla birlikte Samsung, güncelleme siyaseti hakkında da açıklamalar yapmıştı ve üst seviye modellerin üç büyük Android güncellemesini alacağını duyurmuştu.

Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği en yeni işletim sistemi sürümü olan Android 10, üreticiler tarafından telefonlara dağıtılmaya devam ediyor. Android telefon kullanıcıların da bildiği üzere orta segmentteki modeller 1 güncelleme yüzü görebiliyorken, üst segment yani amiral gemisi kategorisinde yer alan aygıtlar ise 2 güncelleme alabiliyordu.

Lakin Samsung birçok modelinde bu süreyi 3 yıla taşıyarak kullanıcılarını hayli sevindirdi. Bu modeller arasında Galaxy S serisi, Galaxy Note serisi, Galaxy Z Serisi (Katlanabilir Galaxy modelleri), Galaxy A serisi, Galaxy Tab S Serisi üzere modeller bulunuyor. Fakat biz bu içeriğimizde Galaxy Note Serisi modelleri bir ortaya getirdik.

İşte 3 yıl daha Android güncellemesi almaya devam edecek olan Galaxy Note Serisi modeller;

Galaxy Note20 Ultra 5G

Galaxy Note20 Ultra

Galaxy Note20 5G

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın