3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller!

 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller!
Okunuyor 3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller!

Akıllı telefon pazarının önder markalarıdan Samsung, sizlere duyurduğumuz üzere, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde Note 20 serisini ve başka yeni eserlerini tanıttı. Bununla birlikte Samsung, güncelleme siyaseti hakkında da açıklamalar yapmıştı ve üst seviye modellerin üç büyük Android güncellemesini alacağını duyurmuştu.

Açıklamaya nazaran yalnızca 2020 model Samsung amiral gemileri değil, 2019 model bazı orta segment akıllı telefonlar dahi üç büyük Android güncellemesi alacak.

Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği en yeni işletim sistemi sürümü olan Android 10, üreticiler tarafından telefonlara dağıtılmaya devam ediyor.

Android telefon kullanıcıların da bildiği üzere orta segmentteki modeller 1 güncelleme yüzü görebiliyorken, üst segment yani amiral gemisi kategorisinde yer alan aygıtlar ise 2 güncelleme alabiliyordu.

Lakin Samsung birçok modelinde bu süreyi 3 yıla taşıyarak kullanıcılarını epeyce sevindirdi. Bu modeller arasında Galaxy S serisi, Galaxy Note serisi, Galaxy Z Serisi (Katlanabilir Galaxy modelleri), Galaxy A serisi, Galaxy Tab S Serisi üzere modeller bulunuyor. Lakin biz bu içeriğimizde Galaxy A Serisi modelleri bir ortaya getirdik.

İşte 3 yıl daha Android güncellemesi almaya devam edecek olan Galaxy A Serisi modeller;

Galaxy A71 5G hayli

Galaxy A71 5G hayli

Galaxy A71

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın