Robert Downey Jr.’dan Iron Man İçin: O İş Büsbütün Bitti

 Robert Downey Jr.’dan Iron Man İçin: O İş Büsbütün Bitti
Okunuyor Robert Downey Jr.’dan Iron Man İçin: O İş Büsbütün Bitti

Geçtiğimiz periyotta ortaya atılan kimi söylentiler, Robert Downey Jr.’ın kısa mühlet sonra vizyona girecek ve Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War ortasında geçecek Black Widow sinemasında bir sefer daha Iron Man olarak geri döneceğini ileri sürüyordu. Bu argümanlar doğal olarak Marvel hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Kısa mühlet evvel Jason Bateman, Sean Hayes ve Will Arnett tarafından sunulan SmartLess isimli podcast yayınına mevzu olan Robert Downey Jr., Marvel kozmosuna mümkün geri dönüş savları ile ilgili olarak “O iş büsbütün bitti” diyerek Iron Man rolünde geri dönmeyeceğini bir sefer daha katılaştırmış oldu.

Robert Downey Jr.’ın açıklamalarına karşın Iron Man’i Black Widow sinemasında kısa bir müddetliğine de olsa görme ihtimalimiz bulunuyor. Çünkü birtakım tezlere nazaran Marvel, Captain America: Civil War’da kesilmiş ve bonus sahne olarak DVD sürümünde de yayınlanmamış bir sahnede Iron Man ile Black Widow’u karşı karşıya getirecek.

‘Asla, asla deme’ kelamından yola çıkarsak Iron Man’in MCU’ya geri dönüşünün her vakit Marvel ile Robert Downey Jr.’ın muahedesine bağlı olarak mümkün olduğunu lakin en azından şimdilik iki taraftan biri aksini düşünmedikçe Iron Man’in Marvel kainatına ‘yeni çekimlerle’ geri dönmesinin mümkün olmadığını görüyoruz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın