Keanu Reeves: Matrix 4, İlham Verici Bir Aşk Öyküsü

 Keanu Reeves: Matrix 4, İlham Verici Bir Aşk Öyküsü
Okunuyor Keanu Reeves: Matrix 4, İlham Verici Bir Aşk Öyküsü

Dün (16 Eylül), BBC One’ın The One Show isimli programına konuk olan ünlü oyuncu Keanu Reeves, ziyadesiyle merak edilen Matrix 4 sineması için yeni açıklamalarda bulundu. Şu anda sinemanın Berlin’deki çekimlerine devam ettiklerini söz eden Reeves, sinemada canlandırdığı Neo’yu nelerin beklediği ile ilgili soruya ise karakterin en son çok berbat halde olduğunu söz etti.

Bildiğiniz üzere Keanu Reeves, neredeyse 20 yıllık bir ortanın akabinde tekrar sinemaseverlerin karşısına çıkacak yeni Matrix sinemasında tekrar Neo karakterini canlandıracak. Ayrıyeten orjinal üçlemede Trinity karakterini canlandıran Carrie-Anne Moss da Matrix 4’te Neo’nun yanında yer almaya devam edecek.

Matrix 4’ün Nisan 2022’de vizyona girmesi bekleniyor

“Gerçekten şahane bir direktörümüz var, Lana Wachowski. O düzgün bir senaryo yazdı” diyen Reeves, sinemanın içeriği ile ilgili olarak ise “İlham verici bir aşk hikayesi” yorumunda bulundu. Reeves’e nazaran sinema, uyanma davetinin yeni bir versiyonu ve içinde bol bol aksiyon ögesi bulundurmaya devam edecek.

Matrix 4’ün yepyeni üçlemenin öncesini anlatıp anlatmadığı ile ilgili bir soruya da karşılık veren Keanu Reeves, “Hayır, hayır. Geçmişe gitmek yok.” halinde konuştu. Matrix 4’ün Nisan 2022’de vizyona girmesi planlanıyor ve koronavirüs virüs pandemisi sinemanın çekimlerine orta verilmesine neden olsa da Reeves, daha evvelki bir açıklamasında sinemanın vizyona yetişeceğini belirtmişti.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın