“Henry Cavill, Superman İçin Warner Bros. ile Anlaştı”

 “Henry Cavill, Superman İçin Warner Bros. ile Anlaştı”
Okunuyor “Henry Cavill, Superman İçin Warner Bros. ile Anlaştı”

Hem The Cultured Nerd hem de DCUNews’in DC’ye yakın kaynaklara dayandırdığı haberine nazaran İngiliz aktör Henry Cavill, tekrar Superman olarak karşımıza çıkmak için Warner Bros. ile yeni bir mutabakat imzalamış durumda. Şu an için ortada rastgele bir resmi açıklama bulunmadığının altını çizelim.

Birinci sefer 2013 yılında, Man of Steel sineması ile kırmızı pelerini sırtına geçiren Henry Cavill, sonrasında ise Batman v Superman ve Justice League sinemalarında bir defa daha Superman olarak karşımıza çıkmıştı. Bu sinemaların gişede istenen muvaffakiyete ulaşamaması, Warner Bros.’un Superman ile olan planlarını bir müddetliğine askıya almasına neden olmuştu.

Yeni mukavele ile üç Superman sinemasında daha Henry Cavill’i kırmızı pelerin ile görebiliriz

The Cultured Nerd’e nazaran Warner Bros., hala bir Superman sineması yapmaya çok sıcak bakmıyor. Bu nedenle Henry Cavill, muahedeyi imzalarken Warner Bros.’a yeni bir Superman sineması projesi oluşturmak için stüdyoya yardım edeceğini belirtti. Tekrar de Superman’in hangi sinema ile DC cihanına geri döneceği şimdilik bilinmiyor.

Aktarılan bilgilere nazaran Henry Cavill ile Warner Bros.’un yeni ‘Superman’ mukavelesi, İngiliz oyuncunun üç sinemada başrol olmasını kapsıyor. Ayrıyeten tekrar mukavele gereği Superman’i birkaç sinemada de yan rolde görebiliriz. Şimdilik geri dönüş ile ilgili resmi bir açıklama bulunmadığından kesin bir şey söylemek pek mümkün değil.

Geçtiğimiz aylarda da Henry Cavill’in yine Superman’i canlandırmak için kendisine yapılan teklifi kabul ettiği öne sürülmüş, bu savlar hakkında yorum yapmak istemeyen Cavill, karakteri yine canlandırmaktan mutlu olacağını belirtmekle yetinmişti.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın