2021-2022’de Vizyona Girecek Filmler

 2021-2022’de Vizyona Girecek Filmler
Okunuyor 2021-2022’de Vizyona Girecek Filmler

1. Thor – Love And Thunder

Natalie Portman’ın başrolü üstleneceği yeni Thor filmi 2021’de sevenleri ile buluşacak. Filmde Mighty Thor karakterine hayat veren Portman’a, yine serinin diğer filmlerinden tanıdığımız,  Chris Hemworth eşlik edecek. Kadın Thor’u dört gözle bekliyoruz.

Marvel hayranlarının yolunu gözlediği filmin,  ara hat filmi olması ve  Jason Aaron’un aynı ismi taşıyan çizgi romanından esinlenilmesi, yeni filmlerin yolda olduğunun habercisi, muhtemelen End Game’de olduğu gibi bu filmler,  başka bir ana hikayeye bağlanacak. Filmin,  5 Kasım 2021‘de vizyona girmesi bekleniyor.


2. The Batman

Yeni Batman filminde Bruce Wayne karakterine Robert Pattison hayat verecek. Matt Reeves‘in yönetmenlik yaptığı film, özellikle Robert Pattison’un merak edilen performansını görmek için dört gözle bekleniyor. Filmin, 1 Ekim 2021‘de vizyona girmesi bekleniyor.


3. The Matrix 4

Efsane seri Matrix, 18 yıl aradan sonra geri dönüyor. Filmde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yeniden başrolde yer alacak. Film önceki üç filmi yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lana Wachowski tarafından yazıldı ve yönetildi. Filmin, 1 Nisan 2022‘de vizyona girmesi bekleniyor.


4. Hızlı ve Öfkeli 9

Justin Lin‘in yönettiği, başrollerini Vin DieselMichelle RodriguezJordana Brewster gibi oyuncuların paylaştığı serinin 9. filmi, normal şartlarda Mayıs 2020’de çıkış yapacaktı. Ancak Korona Virüsten etkilenen filmin vizyon tarihi 2 Nisan 2021‘e ertelendi.


5. Avatar 2

James Cameron‘un tekrar yönetmen koltuğuna oturduğu Avatar 2, 12 yıl aradan sonra çekimlere başladı. Filmin, 17 Aralık 2021‘de vizyona girmesi bekleniyor.


6. The Eternals

Eternals çizgi romanından uyarlanıp beyaz perdeye taşınan Marvel Comics’in 25. süper kahraman filmi olan The Eternals’ın 12 Şubat 2021‘de vizyona girmesi bekleniyor.


7. Space Jam: A New Legacy

15 Kasım 1996 tarihinde vizyona giren Space Jam filminin devamı olacak.

LeBron James‘in yer aldığı, 25 yılın ardından çekilen devam filmi Space Jam: A New Legacy, 23 Temmuz 2021‘de sevenleri ile buluşacak.


8. Mission: Impossible 7

Önceki filmde olduğu gibi Christopher McQuarrie, yine yönetmen koltuğuna oturacak. Tom Cruise yine başrolde yer alıyor. Efsane serinin yeni filmi, 19 Kasım 2021‘de sevenleri ile buluşacak.


9. Doctor Strange In The Multiverse of Madness

Marvel’ın ilk korku filmi özelliğini taşayacak filmin yönetmen koltuğunda Sam Raimi oturacak. Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen gibi isimlerin başrolünde yer alacağı filmin, vizyon tarihi 25 Mart 2022 olarak belirlendi.


10. John Wick 4

John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor. Filmin 27 Mayıs 2022‘de vizyona girmesi bekleniyor.


11. Minions: The Rise of Gru

Despicable Me serisi ile tanıdığımız Minyonlar, solo filmi ile 2015’te karşımıza çıkmıştı. Çok fazla ilgi gören serinin 2. filminin, 2 Temmuz 2021‘de çıkması bekleniyor.


12. Black Panther 2

Yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen Ryan Coogler oturuyor. Black Panther‘de babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T’Challa‘nın, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa katılması ve düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için verdiği mücadele konu ediliyordu. Devam filmi Black Panther 2’nin, 6 Mayıs 2022‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Endless Endless dedi ki:

    Emeğinize sağlık sayın admin bey gerçekten mükemmel paylaşım doctor strange i merakla bekliyorum 😀

Bir Yorum Yapın