The Witcher 3 HD Reworked Modundan Yeni Görüntü Paylaşıldı

 The Witcher 3 HD Reworked Modundan Yeni Görüntü Paylaşıldı
Okunuyor The Witcher 3 HD Reworked Modundan Yeni Görüntü Paylaşıldı

2015 yılında PC ve konsollar için yayınlanan The Witcher 3: Wild Hunt, birçok kişi tarafından tüm vakitlerin en âlâ oyunlarından biri olarak görülüyor. Kıssasından vazifeleri ve karakterlerine kadar birçok içeriği barındıran rol yapma oyunu, bilhassa canavarlarla dolu geniş açık dünyası ve atmosferiyle görenleri büyülüyor.

The Witcher 3, günümüzde dahi binlerce oyuncu tarafından oynansa da grafiksel bir makyajı hak ediyor. Bu durumun farkında olan mod yaratıcısı Halk Hogan da uzun müddettir üzerinde çalıştığı The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate modunu geçtiğimiz periyotlarda duyurmuştu. Şimdiyse Hogan, modun kısa müddet evvel yayınlanan Ultimate 12.0 sürümün oyuna tam olarak neler yaptığını ve ne çeşit The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate iyileştirmeler sunduğunu gösteren bir görüntü paylaştı.

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate ile nelerin değiştiğini gösteren görüntü:

Yaklaşık üç buçuk dakika uzunluğundaki görüntü, Halk Hogan’ın HD Reworked Project için ne kadar vakit ve uğraş harcadığını göstermesiyle başlıyor. Daha sonrasında modlanmış versiyondan alınan imajlar, oyunun orjinal sürümündeki ekran imgeleriyle karşılaştırılıyor. Bu noktada Halk Hogan’ın ortaya koyduğu modun en etkileyici tarafının, CD Projekt Red’in ortaya koyduğu dünyayı, hissiyatı ve estetiği koruyarak oyunun özgünü bozmaması olduğunu söyleyebiliriz.

Görüntüde da görebileceğiniz üzere oyunun özgün sürümünde bilhassa duvarlarda ve yüzeylerde birçok bulanık doku bulunuyor. Bu dokuları daha keskin ve gerçekçi hâle getiren Hogan ayrıyeten, daha donuk ve cansız üzere görünen ögeler üzerinde de kimi iyileştirmelere yer vermiş üzere görünüyor.

Çok sayıda hayran imali modu bulunan The Witcher 3: Wild Hunt’ın Halk Hogan tarafından oluşturulan kapsamlı yeni mod paketini indirmek için buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.    

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın