Steam Sonbahar Oyun Şenliği başlıyor!

 Steam Sonbahar Oyun Şenliği başlıyor!
Okunuyor Steam Sonbahar Oyun Şenliği başlıyor!

Oyun dünyasını yakından takip eden Geoff Keighley’in savına nazaran, bu sene oyun indirimlerinin uygulanacağı Steam Sonbahar Şenliği etkinliği 7 Ekim’de başlayacak.

Steam Sonbahar Oyun Şenliği başlıyor!

Bilindiği üzere, oyunları uygun fiyatlara almak isteyen kullanıcılar, belli aralıklarla düzenlenen indirim etkinliklerini takip ederek bu fırsatlardan yararlanıyor. Playstation, Epic Store, Steam vb. üzere oyun platformları bu tıp etkinliklerde başı çekiyor.

Steam de önde gelen başka oyun platformlarında olduğu üzere, devir dönem farklı bir indirim aktifliği düzenliyor ve oyunların satış fiyatlarını hayli aşağı çekiyor. Oyun şirketinin bu biçimde fiyat düzenlemesi getirdiği etkinliklerden birisi de Steam Sonbahar Şenliği olacak. Özellikle uygun fiyatlar dahilinde oyun oynamak isteyen oyuncular tarafından beklenen aktiflik, 7 Ekim tarihinde başlayacak olup 13 Ekim tarihinde son bulacak.

İndirim oranlarının epey yüksek olduğu yaz indirimleri kadar tesirli olması beklenen Steam Sonbahar Şenliği kapsamında sayısız oyunun indirme girdiğini göreceğiz. Elbette bu oyunlar ortasında yüksek kaliteli oyunların da yer alması bekleniyor.

Bu sonbaharda ikincisi gerçekleşecek aktiflikte yeni tanıtılacak oyunların görüntülerini da izleyebileceğiz.

Ayrıyeten oyun indirimlerinin yanı sıra, birçok oyun demolarının yayınlanması da bekleniyor. Geçtiğimiz Mart ayında birinci oyun şenliğini yapan Steam, yaklaşık 40 demo oyun yayınlamış olduğunu ayrıyeten belirtelim.

Önümüzdeki günlerde, aktifliğe dair birçok ayrıntının Steam tarafından duyurulması bekleniyor. Resmi duyurular gerçekleştikçe siz kıymetli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın