PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21

 PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21
Okunuyor PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21

Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın bu kısmında PUBG’de yaşadığımız aksiyon dolu anları sizlerle paylaşıyoruz.

Oyundaki en kritik anda anlık bir donma yaşadık. Buna karşın karşıdaki rakipleri alaşağı etmeyi başardık. Elbette kolay olmadı ancak sonunda zafer bizim oldu. Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. Oyunu Monster Tulpar T7 modelinde oynadık.

Son devirde gelen güncellemelerle birlikte PUBG’nin oldukça yüksek donanım isteyen bir oyun haline dönüştüğünü de hesaba katmak gerekiyor. Şayet sağlam bir PUBG tecrübesi edinmek istiyorsanız, sağlam bir PC’ye sahip olmanız gerekiyor.

PUBG’de nefes kesen maç! Oyun Canavarı #21

Önümüzdeki jenerasyonda çok daha sağlam oyunlar raflardaki yerini almış olacak. Yani şu anda kullandığınız bir PC’de 1050Ti ya da eş kıymeti bir ekran kartı yoksa, önümüzdeki yıl çıkan oyunlar PC’lerinizi önemli manada zorlayacaktır.

Hali hazırda kimi oyunları oynuyor olmanız sizi yanıltmasın. Online oyunlara gelecek olan kolay güncellemeler ile bugün oynadığınız bir oyunu artık açamayabilirsiniz.

Münasebetiyle size tavsiyemiz fiyatlar daha çok artmadan, fazla da geç olmadan yeni bir oyun bilgisayarı edinmeniz. Şayet PC’niz düzgünse, yani 1050Ti ya da eş bedeli bir ekran kartına sahipse bu PC sizi en az 2 yıl daha yönetim edebilir.

Sonrası ise biraz muallak diyebiliriz. Çünkü önümüzdeki periyotta ışın izleme teknolojisi yaygınlaşırsa, en makus RTX tabanlı bir ekran kartı edinmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın