PUBG Mobile 1.0, Yeni Bir Anti Hile Yazılım ile Gelecek

 PUBG Mobile 1.0, Yeni Bir Anti Hile Yazılım ile Gelecek
Okunuyor PUBG Mobile 1.0, Yeni Bir Anti Hile Yazılım ile Gelecek

Taşınabilir dünyanın en tanınan battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, yarın yayınlanacak 1.0 sürümü ile birlikte ‘yeni çağa’ adım atıyor. Çünkü ‘New Era’ (Yeni Çağ) başlığı ile duyurulan güncelleme, uzun vakittir beklenen grafik güzelleştirmesinin yanı sıra PC ve konsol sürümlerine uzun vakit evvel yayınlanan Erangel 2.0’ı taşınabilir oyuncuların da beğenisine sunuyor.

Güncelleme ile ilgili gelecek yenilikleri Twitter hesabı üzerinden adım adım paylaşan PUBG Mobile, son olarak PUBG Mobile 1.0 güncellemesi ile birlikte yeteneksiz oyuncular ortasında ziyadesiyle tanınan olan Cheat Z, Cheat M, Grass Hack ve Auto Aim hilelerini çok daha düzgün tespit edebilecek orijinal bir anti hile yazılımı yayınlayacaklarını duyurdu.

PUBG Mobile 1.0 güncellemesiyle birlikte yayınlanacak yeni anti hile yazılımı daha uygun optimize edilmiş bir izleme sistemi, motordaki güvenlik sorunu düzeltmeleri, izleme sisteminin performans üzerindeki tesirine dair optimizasyonlar, sıkılaştırılmış güvenlik protokolleri ve genel sohbette hile yazılımı reklamlarını banlama üzere özellikler ile gelecek.

Hile kullanarak rakiplerine anca yetişebilen maharetsiz oyuncular, çevrimiçi oyunların en çekilmez ögeleri ortasında yer alıyor. PUBG Mobile oyuncuları da hilelerden uzun vakittir şikayet ediyorlardı ve görünüşe nazaran geliştiriciler, nihayet oyuncuların beklediği ‘sıkı’ anti hile yazılımını oyuna ekleyecek. Tekrar de yeni anti hile yazılımının ne kadar tesirli olacağını güncelleme yarın yayınlandıktan sonra görebileceğiz.

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi tanıtım görüntüsü

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın