Piyasaya çıkmayan oyun ücretsiz oldu!

 Piyasaya çıkmayan oyun ücretsiz oldu!
Okunuyor Piyasaya çıkmayan oyun ücretsiz oldu!

Epic Games’in fiyatsız oyun kampanyası devam ediyor. Platform artık de şimdi piyasaya sürülmeyen A Total War Saga: TROY isimli oyunu yalnızca 24 saatliğine fiyatsız olarak sunuyor.

Piyasaya çıkmayan oyun parasız oldu!

Yunan mitolojisini anlatan oyun o devrin yaşayabileceğiniz bir atmosfer sunuyor. Homeros’un romantizm ve savaş bahisli İlyada destanından ilham alan A Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha evvel hiç olmadığı üzere canlandırıyor.

Türkçe altyazı takviyesi de sunan oyunda bu efsanevi çekişmeyi hem Yunan hem de Truvalı bakış açılarından keşfederek mitin ve efsanenin evrelerini inceliyor ve hadiselere yol açmış olabilecek gerçekleri açığa çıkarıyor.

Ünlü savaşçı Akhilleus, soylu muhafız Hektor, şımarık prens Paris ve intikamcı kral Menelaus dâhil sekiz ikonik kahramandan biri olarak Truva krallığını kurtarmak yahut fethetmek için savaşıyorsunuz.

Yunan mitolojisindeki Minotor, Kikloplar, Devler ve Kentaurlar üzere yaratıklardan esinlenen efsanevi birlikleri savaşın en değerli anında yardıma çağırabilirsin.

14 Ağustos 2020 saat 16:00’a kadar fiyatsız olacak oyunu Epic Game Store üzerinden kütüphanenize indirdiğinizde ömür uzunluğu fiyatsız olarak oynayabilirsiniz.

Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi Epic Games internet sitesinde yer alıyor.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın