Marvel’s Avengers’ın Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

 Marvel’s Avengers’ın Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı
Okunuyor Marvel’s Avengers’ın Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Marvel’ın uzun müddettir üzerinde çalıştığı harika kahraman oyunu Marvel’s Avengers, ertelemelerin akabinde nihayet önümüzdeki günlerde oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun öncesinde oyun, geçtiğimiz hafta beta sürümüyle Steam’de oynanabilir olmuştu. Şimdiyse yayıncı stüdyo Square Enix, birçok oyuncunun fiyatsız bir formda deneyimleyebildiği beta sürümüne dair istatistikleri paylaştı.

Square Enix’in web sitesinde yayınlanan yakın tarihli bir blog gönderisinden alınan istatistiklere nazaran Marvel’s Avengers betasına 6 milyondan daha fazla oyuncu katıldı. Beta sürecine dair ilgi cazibeli istatistikleri paylaşan Square Enix, birebir gönderide Crystal Dynamics’in 4 Eylül’deki resmi lansmandan evvel yapmayı planladığı değişikliklerden de bahsetti.

Marvel’s Avengers betası 27 milyon saatten fazla oynandı:

Paylaşılan istatistiklerden başlayacak olursak 27 milyon saatten fazla oynanan beta süreci boyunca; 200 milyon Hulk Smash yapıldı, 300 milyondan daha fazla düşman bozguna uğratıldı, 175 bin efsanevi donanım bulundu, 22 milyon Hulkbuster çağrıldı, Iron Man ile 3 milyon saat oynandı ve Arc Reaktörü ile 29 trilyon (kWh) güç üretildi.

Blog gönderisine nazaran oyun 4 Eylül’de piyasaya sürülmeden evvel birtakım iyileştirmeler ve değişiklikler yapılacak. Bu noktada oyunun PC sürümünde takılmaları ve gecikmeyi en aza düşürmek için iyileştirmelere gidilirken eşleştirme sistemi, arayüz, karakter ve etraf, performans iyileştirmeleri, motion blur, kamera sallanması ve varsayılan özellikler üzere birçok ayarda da yenileştirmeler yapılacak.

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan muhteşem kahraman temalı aksiyon macera oyunu Marvel’s Avengers, 4 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için piyasaya sürülecek. Oyun, şu anda Steam üzerinde 289 TL’lik ön sipariş fiyatıyla listeleniyor. Buradaki irtibata tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir ve oyunu sipariş edebilirsiniz.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın