League of Legends’ın Ejderha Temalı Kostümlerine Birinci Bakış

 League of Legends’ın Ejderha Temalı Kostümlerine Birinci Bakış
Okunuyor League of Legends’ın Ejderha Temalı Kostümlerine Birinci Bakış

Yıllar evvel hayatımıza giren League of Legends, MOBA cinsinin tahminen kurucusu değildi lakin çeşidin çok geniş kitlelere ulaşmasının öncüsü olmuştu. O günden bu yana geçirdiği değişimler ve eklediği yeni içeriklerle oyun uzun yıllardır tepedeki yerini müdafaayı başarıyor. Son olarak oyundaki yeni “Dragonmancer” (Ejderbaz?) kostümleri duyurulmuştu.

League of Legends’in resmi hesaplarından yapılan paylaşımlar ile yeni efsanevi kostümler de tanıtılmış oldu. Seriye aşina olanların bildiği üzere efsanevi kostümler seçildiğinde, şampiyonların yeteneklerinin imgesi de değişikliğe uğruyor. 

Yeni efsanevi kostümler geliyor

Birinci olarak Lee Sin’in yeni bir kostüme kavuşacağı açıklanmıştı. Böylelikle tanınan şampiyon toplamda 13. yeni kostümüyle en çok farklı kostüme sahip 5 kahramandan biri olacak. Ayrıyeten Ashe, Brand ve Aurelion Sol de yeni birer efsanevi kostüm edinecek.

Sett de kendi ejderha temalı kostümüne kavuşacak. Ek olarak karaktere bir de prestige edition kostüm gelecek. Epey yeni bir karakter olan Sett’in sırf 1 adet farklı kostümü bulunuyordu. Böylelikle yeni kostümü olmayan tek karakter olan Samira’nın durumu değişmemiş olacak.

Yeni gelecek kostümlerde Lee Sin, yıldırım ejderhası temalı görsellere kavuşacak. Ashe ise peri temalı bir kostümle oyunda yer alacak. Brand’in ejderha konsepti sonsuzluk üzerine olurken Aurelion Sol ise Lee Sin üzere fırtına temalı bir konseptle gelecek. Sett ise obsidyen konseptiyle karşımıza çıkacak.

Kostümlerin çıkış tarihi bilinmiyor

Şu an için Riot Games’ten gelmiş olan rastgele bir kesin çıkış tarihi yok. Yeniden de bir sonraki güncelleme olan 10.20 güncellemesinin akabinde yeni kostümleri çok da uzun müddet beklemeyeceğimiz nerdeyse kesin. LoL’ün güncelleme takvimine nazaran bir sonraki ek paket ise 30 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak. Tekrar de oyunun PBE (halka açık beta) testlerine bu hafta girmesi bekleniyor.

League of Legends oyunu için yaratılan cihan, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra üzere oyunlara da art plan oluşturmuştu. Riot Games bu cihanda geçen öyküleri daha uzun mühlet anlatmaya devam edecektir.

Bu yazı için ne düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın